webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Zombie Gunship Survival 1.6.4

Kıyametten kurtulun ve bu zombi hayatta kalma oyununu oynayın. AC 130 savaş helikopteri Simülatöründe topçu koltuğunuzdan ölülere cehennem ateşini serbest bırakın.

Nüfusun çoğunun öldüğü veya zombilere dönüştüğü bir dünyada, zg hayatta kalma oyunlarında eğitilmiş birkaç adam, zombi ordusu saldırısıyla savaşmak için gerçek silahlar aldı.Zombilere karşı son sığınak olarak üssünüzde savunmanızı oluşturun.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

AC 130 savaş geminizden gölge grevleri ile hayatta kalmak için kalan kara birliklerine yardım edin. Yürüyen zombilere karşı ekibinizin zg hayatta kalması zaferin anahtarıdır. Efsanevi bir silah koleksiyoncusu ol.AC 130 savaş geminizi ölümsüz öldürme silahlarıyla donatın ve daha fazla hasar için yükseltin.

Zombie Gunship Survival, Ordunuzu savunmak için yukarıdan ölü zombilere ateş edin. Değerli kaynakları, altınları ve diğer ödülleri yağmalayın, onları üsse geri getirin ve bu zg hayatta kalma oyununda ordu oyunlarıyla zombi saldırılarını püskürtmek için savunmanızı inşa edin zombi AC 130 GUNSHİP ORDUNUZU inşa edin:- saldırı, yıkım, keskin nişancı ve izci oynayın ve AC 130 gunship’inizden gerçek silahları donatın.

Oyunun sunabileceği daha fazla ödül almak için savunmanızı, ekipmanınızı ve ateşli Silahlarınızı yükseltmek için altın kullanın.- Gerçek silahların kilidini açın ve insanlığın zg hayatta kalmasını sağlarken ordu oyunlarıyla savunmak için bir üs inşa edin.ZG SUVİVAL OYUNUNDA FARKLI ZOMBİ TÜRLERİ- Oynamak için en iyi çekim hayatta kalma oyununda farklı öldürme yeteneklerine sahip zombiler.

Öldürmek için oldukça zor olabilecek bazı zombilerle zombi hayatta kalma oyunları.- Bu zombi hayatta kalma oyunları en iyi zg hayatta kalma zombi çekim oyunu.Zombiler KAPINIZDA: – barınağınızda daha iyi savunma yaratmak için altın ve diğer ödülleri toplayın.- Zafer için silah ve silah yükseltin.- Gerçekçi Silahlarınızı alın ve zombi kıyametinde zg hayatta kalma oyunlarını hedeflerken birinci şahıs nişancı oyununda veba zombilerini öldürmek için ateş edin.KESKİN NİŞANCI SİLAHLARIYLA GÖKYÜZÜNDEN ATEŞ ET:

Zombie Gunship Survival, Oynamak ve AC 130 savaş geminizin verimliliğini artırmak için realist keskin nişancı silahları ve silahları toplayın.- Monte edilmiş bir silahtan hava desteği sağlayın ve ölü zombi ordularına karşı zombi hayatta kalma birliklerinin ordu oyunlarına liderlik edin.

Keskin nişancı atış oyununda oynamak için yeni görevlerin kilidini açmak için zombi hayatta kalma oyunlarını oynayın, rütbenizi artırın ve daha fazla goldUNDEAD taban savunması elde edin: – zombi hayatta kalma oyunlarına karşı operasyon üssü ve son savunma hattı olarak AC 130 savaş helikopteri ile uzak havaalanınızı oynayın ve inşa edin. Silahını hazırla ve ölülerin enfekte ordusuna karşı koy.

Bu zombi atış oyununda ordu üssünüzü zombi saldırılarına karşı savunmak için savunmanızı, Silahlarınızı ve Silahlarınızı yükseltin.- Ordunuzla savaş yapın ve düşmanca bir ortamda zombi hayatta kalma oyunları oynayın.

Nihai hayatta kalma atıcı! Undead zombiler düşmanları Vur!Arkadaşlarınızla paylaşın-arkadaşlarınızla keskin nişancı atıcı oyununda stratejileri tartışın.- Zombi öldürme puanlarınızı ve daha fazla altın için hangi ödülleri aldığınızı paylaşın.

Canlı bir oyun ile oynayın community.By bir flaregames ürününe erişirken ya da kullanırken, hizmet şartlarımızı (www.Flaregames.Com / şartlar ve koşullar/).Ebeveyn guideZombie Gunship Survival indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir.

Bu fonksiyonları kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Hizmet şartlarımıza göre, Zombie Gunship Survival yalnızca 16 yaş ve üstü kişiler için ya da açık ebeveyn izni ile indirilebilir ve oynanabilir.

Burada daha fazla bilgi edinebilirsiniz: ‘http://www.Flaregames.Com/parents-guide/FESFES.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir