e
sv
Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3 2.36

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiFT Games Inc

Zombie Frontier 3 2.36

Tehlikeli bir aşı, insanları yürüyen zombilere dönüştüren kuvvetli bir virüs geliştirdi. Bu ölümcül virüs yayıldı ve zombi salgınlarına neden oldu ve insanlar kanlı bir ölüm tehlikesi altında. Hayatta kalan insanlar savaşta ölümüne savaşmalıdır. En güzel günler geride kaldı.

DEAD TRIGGER 2 1.6.9

DEAD TRIGGER 2 1.6.9 Dur FPS Eylem Zombi Shooter, Oo en iyi zombi oyunu için temkinli Olmayan kazanan A ~ 110 Milyon...

Kendinizi bir zombi atıcısına dönüştürün, sokakları savaş alanınız haline getirin ve bu Google Play’in tavsiye edilen atış oyununda çok sayıda zorlu seviyeden geçin! Bu zombi oyununda hedefi öldür ve düşmanı yen. En iyi headshot elde edin!

Bu çevrimiçi aksiyon FPS strateji savaş mobil bir zombi saldırı dünyasında kendinize sorun! Hayatta kalmak için mücadele cephesinde bir kurtulan olarak silah atıcı becerilerinizi eğitin: cephane ve savaş silahlarının cephaneliğini geliştirin ve bu ölü zombi RPG FPS aksiyon savaş oyununda en iyi silah ve tüfeklerle elit bir keskin nişancı avcısı olarak çekim yapan canavar zombilerle yüzleşin!

Bu ölümcül savaş Savaşının tek bir hedefi var, zombi kıyametini Durdur. Bu zombi atış oyunlarında sınırı kurtarın!Gerçekçi FPS: SURVİVAL SNİPER HERO BATTLEExperience a zombie war mobile: ZOMBİE FRONTİER 3 action shooter RPG, FPS fighting action ve ordu taktikleri oyunlarının hayranı iseniz, bütünüyle realist bir 3D kıyamet çevrimiçi dünyasında muhteşem grafikler sunar.

Ölümsüz zombi saldırısına karşı bir zombi çekim kurtulan rolünü üstlenin ve 120’den fazla aksiyon seviyesi ile zafere giden yolda bir keskin nişancı avcısı olarak ateş edin! Zombi mücadele bir kalabalık üzerinizde! Son stand savaş stratejisi görevinde keskin nişancı atıcı taktik becerilerinizi Test edin ve ölü canavarın kıyametinde hayatta kalın! FPS savaşında elit askeri askerlerden oluşan bir ekibin deneyimini yaşayın!

Zombie Frontier 3; Farklı UNDEAD zombi hedefleri ve WEAPONSZOMBİE FRONTİER 3, 5 patron Savaşı, 60 keskin nişancı özel kuvvetler misyonu ve 2 DLC haritası, pek çok destek seviyesi ve çok sayıda atıcı savaş alanında düzenli özel etkinlikler ile yürüyen zombies apocalypse 3D aksiyon çekim FPS RPG yerleştirilir.

Zombi atıcı zamanı!Apocalypse RPG battleground combat’a gitmek için 30’dan fazla kuvvetli saldırı keskin nişancı silahı arasından seçim yapın. Bir MP5, AK47, Desert Eagle, FN SCAR, HK 416 ya da kuvvetli bir el bombası ya da bomba ve daha pek çok av tüfeği ve tüfekle suikastçı düşmanlarınızı öldürün! Frontline battlefield arena war challenge’da yeterli cephanelik ya da mermi yok.

Zombie Frontier 3; Strateji, ölümsüz düşman ekibini hedeflemek ve headshot için gitmektir! Bu çekim FPS savaşında her ne pahasına olursa olsun hayatta kal!Bu aksiyon shooter fighting shoot-out RPG savaş alanında hayatta kalma savaş headshot şansınızı artırmak için cephane yükseltin ve keskin nişancı cephaneliğinizin suikastçı silahlarına saldırın.

Ölü zombi kıyameti olmuş olabilir, ancak fps ölümlü savaşından vazgeçmek için hiçbir neden yoktur: Bu çevrimiçi FPS savaş alanında ölümsüzleri öldüren bir zombi çekim kahramanı kurtulanısınız!FİRST PERSON ACTİON SHOOTER-MORTAL BATTLEGROUND RPG ARENAPlan savaş stratejinizi ve FPS ordu savaş taktiklerini planlayın.

Keskin nişancı saldırı çekim ölü canavarlar için hazırlanın. Bu zombi saldırı eylemi apocalypse FPS RPG’DE bir keskin nişancı royale kahraman avcısı olarak savaşın, hedefleyin, saldırın ve ateş edin ve savaşın adrenalini hissedin.

Parmağınızı silahınızın tetiğinde tutun, nişan alın ve etkileyici keskin nişancı özel kuvvetler cephaneliği ile bu realist birinci şahıs nişancıda hayatta kalmanızı sağlamak amacıyla ateş edin: ölümsüzler savaşta ortadan kaldırılmalı ve kurtulan olarak kalmalısınız!

Zombie Frontier 3; Bu strateji ölümcül savaş RPG mücadelesinde her düşman takımını yen! Bu aksiyon dolu atıcı strateji oyununa katılın ve FPS çekim savaş alanında ölümsüz veba ile savaşan hayatta kalan bir kahraman olun!

Zombi çekim apocalypse sizin savaş alanınızdır. En iyi günler gitti: her canavardan kaçacak mısın yoksa bu fps ölümcül zombi avcısı savaş oyunlarında hayatta kalma kahramanı olarak headshot yapacak mısın? Tetiği çekin ve bu aksiyon ve strateji silah oyunlarında royale zombilerini vurmaya ve öldürmeye başlayın!

Google Play Linki

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Royal Revolt 2 6.1.1 Mod Apk – Webteknohaber1 sene önce
 • […] Macera Online Savaş Simülasyon Spor Strateji Yarış Royal Revolt 2 6.1.1 Uygulama Zombie Frontier 3 2.36 Uygulama Pico Tanks 37.1.0 Uygulama GUNSHIP BATTLE Helicopter […]

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478