webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Zombie Derby 1.1.46

Hayatta kalmak için sürücü var mı? Gerçek erkek iki favori şeyler; arabaları ve silahları var. Ve kokuşmuş zombi kıyamet bu değişecek. Kadar sen-ebilmek almak Eğer gerçekten beynini sağlam kurtulan birisi birçok zombi ve nasıl öldürebilir – ve görmek için arabanızı kontrol edin.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

6 araba son kale, giderek daha fazla ganimet tutan Farklı yetenekli için kullanılabilir. Basit bir Köylü pick-ve klas Avcı-aptal Biçerdöver zorlu Kızak ve açıkçası arasında değişen, jalopies kadar undead hatlarında bu bodged atma keyfini çıkaracaksınız.

Zombie Derby, farklı biri son derece özelleştirilebilir, çivili tamponlar, geliştirilmiş lastikler, zımkazançlanmış motorları ve daha fazla cephane, yakıt ve nitro da dahil olmak üzere 15 yükseltmeleri. Geçiş için 5 yerleri, yakışıklı 3D grafikler ve kanlı ayaklarını sürüyerek organları ile, Zombi Derby katil oyunu.

Ne kadar onlar gelmeden önce alın misin?6 katil araba sürücü. 5 büyük düzeyleri keşfetmek. Devasa özelleştirilebilir vasıtalar. Kanlı 3D grafik. Uyumlu HD cihazlar. Bağımlılık oyun”sonuçta, Zombi Derby bir cilalı ve oynanabilir oyunu ile iyi tasarlanmış kontroller, güzel sunum ve aldatıcı bağımlılık Groundhog Day yapı” – PocketGamer – Bronz award8/10 “Kolay oynamak için, sabit için indir.”

Zombie Derby, androidrundown.com 7/10 “Zombi Derby zombi tarz farklı bir spin atıyor eğlenceli bir oyun.” – pocketgamer.A. Ş.İngiltere 4/5 “Eğer’ Eğer;hızlı arabalar güncelden bir fan ve yıkımdan sonra bu’sadece sizin için doğru bir oyundur.

” – androidheadlines.com 4.5/5 “Zombi Derby zombiler dünyayı hayran olanlar için gerçekten yüksek kaliteli bir oyundur.” – androidentity.com facebook.com/Farklıocraft.games US: @Farklıocraft İZLE BİZE: youtube.com/Farklıocraft

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir