webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Zombeast Survival Zombie 0.14

Zombeast, tek bir amacı olan yenilikçi bir çevrimdışı hayatta kalma atıcısıdır: hepsini öldür!Çılgın zombilerle dolu bir şehirde hayatta kalmak için kaldınız. Ölü bir ordu savuşturmak için yüksek yetenekli zombi katil olmak mecburiyetinde!Heyecan verici kampanya, zombi kıyametinin acımasız dünyasında hayatta kalmanızı sağlar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1323″]

Her gün son gününüz olabilir, bu nedenle hayatta kalmak için tüm yeteneklerinizi kullanmanız, kanlı bir gore eyleminde ölü hedefleri avlamanız gerekir. Tetiği çekmekten ve hatırlamaktan çekinmeyin-ölüler hata yapmaz!HİKAYE atmosferik görselleri ve Kampanya misyonları ve mini hedefleri.

Zombeast Survival Zombie, Batt tabancalar, keskin nişancı Tüfekler, cephane, av tüfeği, saldırı tüfeği, patlayıcılar ve hatta zombi Öldürmek zombi ordularını yenmek için zombi katil silah ve diğer dişli bir cephanelik Kilidini deli zombi üstesinden gelmek için devamlı zorluklar AKSİYON FPS sağlamak; uğursuz bir zombi kıyamet tasvir sesi ile HAYATTA kalma SHOOTER;

Yoğun oyun TAHRİK! Ölümsüz düşmanların çeşitliliği * düşmanlarınızı öğrenin-her biri için kendisine özgü fonksiyonları vardır. Şişman zombiler, Zıplayan zombiler, kılıçlarla çılgın zombiler, zehirli zombiler. Geride bıraktığımız hiçbir ölümsüz hedef yok!* Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor taktikler.

Zombeast Survival Zombie, Bu FPS atıcı sizi bir zombi katili olarak eğitir ve bu dünyada hayatta kalmanın en temel kuralı hepsini öldürmektir. Her yerde sizin için bırakılan arabaların ve barikatların arkasına saklanın ve tetiği çekin!

Olabildiğince uzun süre hayatta kal; zombi katil becerilerinizi çeşitli ölü hedeflerde eğitmek için sonsuz koşu modu; insanlığın son gününde yeni görevler, özellikler ve içerik sunmak için devamlı güncellemeler ile çevrimdışı zombi oyunu * İleriye doğru koşun ya da bunlardan biri olun.

Zombeast Survival Zombie, Şimdiye kadar gördüğünüz en hızlı tempolu FPS aksiyon ile zombi hayatta kalma oyunu!* Merhamet göstermeyin ve olabildiğince uzun süre hayatta kalın!

Farklı oyun modları; mutators ile seviyeleri kontrol edin: ölü hedefler daha kuvvetli ve daha hızlı hale gelir!* Cilalı silahlarla çılgın zombileri yok et!DİSCORD sunucumuza katılın: https://discord.Gg/FEDbF2S

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir