webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Wild Hunt 1.394

Av ekipmanlarınızı toplamanın, silah yüklemenin, duyularınızı keskinleştirmenin ve realist avlanma yerlerinde vahşi hayvanları avlamanın vakti geldi. Gerçek bir avcı ol ve vahşi doğanın çağrısına cevap ver!Eğer nihai bir av bilgi birikimi için hazır mısınız?

[ilgiliUygulama icerik_id=”1685″]

Yeni ve çarpıcı avlanma yerlerini ziyaret etmeyi ve realist vahşi hayvanları vurmayı seviyor musunuz?Av oyunlarının farklı modlarını denemeyi hayal ediyor musunuz: bedava dağıttığı avcılık, avcılık Yarışması, spor avcılık kampanyaları?

1v1 PvP çevrimiçi modunda diğer gerçek Avcılar, atıcılar, atıcılar ile rekabet etmekle ilgileniyor musunuz?Bir silahı nasıl yükleyeceğinizi, av tüfeğinizi, Tatar yayı, yay ya da tüfeğinizi nasıl yükselteceğinizi, bir ördek, kurt, grizzly vurmayı öğrenmek için istekli misiniz, geyik ya da diğer bir avcı oyunu?Vahşi AV oyununun fonksiyonları: geyik ya da Diğer oyunları Avlayın:

Boz ayı, kurt, ördek ve diğer vahşi hayvanlar→ ormanda, dağlarda, ormanlarda ya da savanlarda avlanmaya gidin→ Afrika, Avrupa, Avustralya, ABD ya da Asya’daki av bölgelerini ziyaret edin rüzgar, yağmur ve çeşitli dişli ve mühimmat türlerine dikkat edin.

Bu mevcut en realist av oyunu!→ Avlanma becerilerinizi geliştirin, 1v1 PvP çevrimiçi modunda yarışın ve dünyanın en iyi hayvan avcısı olun!→ Yeni bir av kulübü oluşturun ya da mevcut olana katılın. Arkadaşlarınızla avlanırken eğlenin ve heyecan verici av kulübü etkinliklerinde dünyanın dört bir yanından diğer avcılarla tanışın!Av kulüplerine katılın ya da oluşturun!

Yepyeni özelliğimizin tadını çıkarın-av kulüpleri! Arkadaşlarla avlanmaktan daha heyecan verici ne olabilir? Mevcut yüzlerce av kulübünden birine katılın veya yeni bir tane oluşturun ve diğer avcılarınızı davet edin! Birlikte avlayın ve zaman sınırlı grup etkinliklerinde diğer kulüplerle rekabet edin!Hayvan AVI turnuvaları ve Şampiyonaları-şimdi yarışın!Skor tablosuna tırmanın ve ünlü bir hayvan AVI uzmanı olun!

Wild Hunt’ta bedava dağıttığı olarak katılabileceğiniz çok sayıda av turnuvası ve şampiyonluğu bulacaksınız. Çevrimiçi PvP modumuzda diğer avcılara meydan okuyarak ve gerçek bir geyik AVI ustası olduğunuzu kanıtlayarak avlanma becerilerinizi mükemmelleştirin! En iyi geyik atıcının kazanmasına izin verin!Gerçek yerler-gerçek hayvanlar tüm kıtalarda realist avlanma yerlerine gidin ve bu bölgeleri doğal olarak engelleyen gerçek hayvanları avlayın. Yellowstone Park’ta (Amerika) bir geyik, tilki ya da ayı avlayın,

Nil’de (Mısır) bir gergedanı kovalayın, Arktik Okyanusu’nda (Rusya) bir mors yakalayın, Avustralya Taşrasında bir dingoyu hedefleyin ve çok daha fazlası! Mobil cihazınızdan en egzotik yerlere avlanmaya gidin. Geyik atış oyunları yalnızca küreselleşti!Silahınızı seçin, en sevdiğiniz ekipmanı bedava dağıttığı av ekipmanlarından satın alın ya da yeniden satın alın. Tüfekler, av tüfeği arasında seçim yapın ya da okçuluk becerilerinizi bir spor av Tatar yayı ile gösterin.

Farklı yerler ve her av oyunları için farklı dişli seçerek düzenli şekilde düzeltin ve yükseltin. Klasik bir yay ve ok hayranı veya ateşli silah hayranı olsanız da, Wild Hunt, bir av eldiveni gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve avlanma alanlarının en yüksek yırtıcısı olmanızı sağlayacak silahlara sahiptir!Vahşi AVI diğer tüm aksiyon dolu atış oyunlarından ayıran uyarıcı 3D grafikler cazip 3D grafiklerdir. Silah kapsamı ile avlanan hayvana yakından casusluk yapın, nişan alın ve tetiği dikkatli bir şekilde çekin! Merminin yavaş çekimde uçtuğunu, çalıların arasından yırtıldığını ve hedefe çarptığını izleyin.

Wild Hunt, bullseye!En iyi ve en iyi hasılat yapan balıkçılık uygulamalarından bir tanesi olan let’s Fish’in yetenekli yaratıcıları tarafından geliştirilen Wild Hunt, gerçek dünya avlanma yerlerine dayanan büyüleyici grafiklere sahip sosyal aksiyon dolu bir spor oyunudur.

Doğanın içerisine çıkmak, silahını seç, nişan al & ateş et! Yeni arkadaşlar bulun, bir av kulübüne katılın ya da oluşturun ve heyecan verici etkinliklere katılın. Geyik atış oyunları yepyeni bir seviyeye ulaştı-sonunda 2019 gibi hissettiren bir şey!Bizi Facebook’ta takip edin https://www.Facebook.Com/wildhuntapp/Wild Hunt-en büyük mobil av oyunlarından biri. ŞİMDİ İNDİR ÜCRETSİZ!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir