webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Wartide Heroes Of Atlantis 1.15.01

Wartide, benzersiz ve oldukça stratejik bir dağıtım savaş sistemi sunuyor. Ordularınızı rakiplerinizi geride bırakmak için düzenleyin ve daha sonra onları bitirmek için kuvvetli yetenekleri açıklığa kavuşturmak için kahramanlarınızın kontrolünü elinize alın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1722″]

Efsanevi savaşçılardan mistik büyücülere kadar kahramanlarınızı çağırın, ordularınızı toplayın ve Atlantis’in uzun süreden beri kayıp krallığını geri alın. Kalenizi saldırılardan koruyun, dünyanın dört bir yanından liderlere karşı çevrimiçi savaşın, ve ortak düşmanlarınızı yok etmek için kuvvetli ittifaklar kurun.

Wartide Heroes Of Atlantis, Rakiplerinizi kuvvetli kahraman ve asker bir liste Formu Orduları ezmek için Yeni Atlantis Koşum kuvvetli kahramanlar ve büyü benzeri olmayan bir fantezi ayarı Girin ÖZELLİKLERİ kahramanları tanıtmak için savaşları;

Kazanmak ve kilidini yeni fantastik yetenekleri dünya genelinde oyuncular ile Savaş ve itibarınızı beraber diğer oyuncular ile oyun Wartide bedava dağıttığı ultimate alliancePlease Not:

Deltasını geliştirmek takımlar sayısız kombinasyonları parlak dağıtımı stratejilerin geliştirilmesi , ancak bazı ekstra oyun öğeleri gerçek para için satın alınabilir. Cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir