webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

War and Order 1.3.37

Bu strateji savaş oyununda kendi dünyanızı inşa edin! Savaş ve Düzen, gerçek zamanlı strateji, kule savunma ve kale inşa oyunlarının kusursuz bir birleşimidir ve birkaç global Google önerisi almıştır. Orklar, Elfler ve büyücüler, harika bir 3D Ortaçağ oyun dünyasında komuta etmek için sizindir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1092″]

Büyük, bütünüyle animasyonlu savaşlar için büyük bir fantezi ordusu toplayın. Gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden düşmanlarla çatışma! İttifakınızı seçin ve kaleleri alın, canavarları öldürün ve bir kabile olarak yeni toprakları kazın!

War and Order, bu bir savaş ve ekranınız devamlı yeni savaşlar, sohbetler ve yükseltmelerle yanarken asla sıkıcı bir an olmayacak!Bu tehlikeli savaş oyununda tarihteki herhangi bir kraldan daha kuvvetli olmak için savaşmalısınız. İmparatorlukların ve hayal gücünün sonsuz dünyasını fethetmek size, stratejinize ve müttefiklerinize bağlıdır.

Orklar, Elfler, insanlar, büyücüler, hayvanlar ve Melekleri birleştirerek 50’den fazla fantastik asker toplayın ve eğitin.Nihai bina oyununuz: yeni askerler, Meraklılar ve kaynaklar için tonlarca bina inşa edin ve yükseltin! En yeni taktikler ve silahlar için yeni sihir ve teknolojiyi hızlı bir biçimde keşfedin!

War and Order, ittifak gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncularla arkadaş olun, kavga edin ve sohbet edin. Düşmanları fethetmek ve asla yalnız tutamayacağınız kaleler inşa etmek için beraber savaşın ve inşa edin. Özel bonuslar için bölgeyi paylaşın ve genişletin!

Ama unutma! Bu bir savaş strateji oyunudur. Kimse Tust! Yüzleşme *büyük gerçek zamanlı PvP maçlarında savaş alanını süpürün! Kuvvetinizi leviathan oranlarına göre oluşturun! Bölgenizi genişletirken diğer lordların kalelerini yutun.

War and Order, fetih kaynaklarını yağmalamak ve güç sıralamasına tırmanmak için diğer oyuncuların kalelerine komuta edin ve fethedin! Vanquish hazinelerini için canavarlar gezici, adam-büyük Ejderhalar için Devler yeme.* Kale savunma oyunları oynayın ve kendinizi ve müttefiklerinizi fatihlerden koruyun.

İmparatorluk yalnızca bir kale oyunu değil: duyulmamış güç ve ayrıcalıklarla Krallığı yönetmek için Kraliyet şehrini ele geçirin! * Elit kaynakları, antik kalıntıları ve daha fazla sürprizi bulmak için bilinmeyen toprakları keşfedin!* Daha zengin ödüller ve kaynaklar için ittifak bölgenizi büyütün!Facebook’ta Savaş ve düzeni takip edin: https://www.Facebook.Com/WarandOrder1/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir