How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Download APK
4.3/5 Votes: 19
Version
4.3.0
Updated
March 24, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
650M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

House Sim

House Sim Hurdalık Tycoon, sınırsız eğlencenin olduğu bireysel Otomobil damperli İmparatorluğunuzu inşa edebileceğiniz yeni bir Rekreasyondur.

Boş zamanlarınızda yapmanız gereken tek şey, doğru zamanda doğru girişimcilik Uzmanlığınızı harekete geçirmektir! Dünyanın en etkili Otomobil Rekreasyonu için hazırlanın, hurda Arabalar, minibüsler, minibüsler satın almanız gereken yer, Otomobil bileşenlerini beğeninize göre değiştirin ve bir hurda Krallığı kurmak için gerekli olan yönetim becerilerinizi kontrol edin. İşinize odaklanın ve attığınız adımları not edin! Unutmayın, büyük bir simülasyon kurtarma ile karşı karşıyasınız.
Gelirinizi ve faturalarınızı sabit tutmak için, en uygun kurumsal teknolojiyi seçmek en iyisidir. Motorlu taşıtlar için Hurdalıktaki bu dinlenme, heyecan verici ses sonuçları ve muhteşem Rekreasyon grafikleri ile çok eğlenceli bir dinlenme olarak bilinir.

 

House Sim

My Swallow Car [Beta]

House Sim zamanında olun, eşinizi katlayın!

Otomotiv endüstrisindeki yolculuğunuzda her dakika çok önemlidir! Sadece satın aldığınız hurda arabalardan gelen bileşenlerden en iyi geliri elde etmek için hediyeleri kontrol edin. İmparatorluğunuzu her gün genişletin ve her araba ile en yüksek geliri elde edin!

En iyi Tycoon tarzı Video oyunlarından biri olan Junkyard Tycoon, telefonunuzu bir saniye bile kesmeyecek. Makul Zekanız ve girişimci Uzmanlığınız, hurdalık İmparatorluğunuzu arttırmada, kolaylıkları Onarmada ve işlemede önemli bir rol oynayacaktır. Bireysel kaynaklarınızı kendiniz sağlamak güzel olmaz mıydı yoksa olmaz mıydı?!? Şu anda Junkyard Tycoon ile başlayın, yedi ila yetmiş yaş arasındaki her yaştan girişimci için hazır!

Modele göre Model, Manken için Manken, en küçük öğeye kadar düzinelerce Otomobil inceleyecek ve Sermayenizi bilgilerinizle birlikte ekleyeceksiniz. Krallığınızı, zaman içinde alacağınız mükemmel Otomotiv iş bilgileri ile zenginleştirin. Hurdalık Kralı dünyasının bir parçası olun ve evinizi işe almak için şimdi Evinizi seçin

Dünyanın her yerinden operatörler
Dünyanın dört bir yanından hurdalık Kralı Girişimcileriyle tanışmak için beklemeyin. Yeni insanlar sizi aralarında görmeye çalışıyor, Aralık’tan en son bilgileri, reklam yöntemlerini ve sistem ayrıntılarını incelediğiniz yer.

Şimdi alın ve içinizde olan Girişimciyi bulmaya hazır olun!

************************
Merhaba!
************************

Google Play

TAGS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.