webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

VFly 3.5.2

2020’de daha serin durum videoları ve yeni video durumu için en iyi bedava dağıttığı WhatsApp durum yapımcısıdır.Özellikle, bu yalnızca fotoğrafı VFly uygulaması.Vflyteam, kullanıcılara daha iyi bir tecrübe sunmayı ve daha kusursuz video düzenleme oluşturmayı taahhüt eder effects. Otomatik İnsanlar WhatsApp Durumu Videoları

Olun Günaydın Durum Video ve İyi geceler Sevgi ve Motivasyon, Akıllı Kesme, Oo otomatik şekilde görüntüyü kesip WhatsApp Durum Videolar için Sihirli Etkileri video yapıştırın AI Otomatik Seç aracını Kullanın MV bir usta Olmak

[ilgiliUygulama icerik_id=”1253″]

Durumu Videoları Tırnak• Durum Video Dilek fotoğraf Kesmek WhatsApp Durum Videolar için bir çok enteresan konular bulacaksınız:.Whatsapp durum videoları için benzersiz ve eğlenceli sihirli efekt videoları yaratmak için kırpılmış resimlerınızı problemsiz bir biçimde birleştirin.Kendinizi herhangi bir videoya kolayca koyabilir ve benzeri olmayan bir WhatsApp durumu oluşturabilirsiniz Videolar!

Highlights Magic Effect Videos Makerİt, resimlerınızı kullanarak Whatsapp durum videoları yaratmak için süper muhteşem bir alternatiftir. Size ait sihirli efekt WhatsApp durum videoları yaratmak için şablona fotoğraf ekleyin; doğum günü durumu videoları, düğün durumu videoları, aşk durumu videoları

Günaydın dilek durumu videoları, iyi geceler dilek durumu videoları ve WhatsApp durum videoları için diğer özel efekt şablonları.Durum videoları oluşturun ve WhatsApp,ShareChat,Welike,VidStatus,Likee,Biugo,MBit,Viamaker ve benzeri gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşın.

Fotoğraf düzenleme ve fotoğraf arka plan Editörü VFly ile bedava dağıttığı olarak muhteşem fotoğraf efektleri oluşturabilirsiniz. Sadece resimlerınızı ekleyin ve WhatsApp durum videolarınız için benzersiz ve enteresan resimler oluşturacağız.

Oo zengin Fotoğraf Şablonları• Günaydın dilek, WhatsApp Durum Videolar için İyi geceler diliyor ve tüm diğer festival dilek;•Son aşk alıntı durum video, durum video alıntı, Durumu, Video WhatsApp motivasyon, Diwali durumu videoları dileklerimle, Noel durumunu videolar & Yeni Yıl durum videoları, Valentine durumu videoları dileklerimle, Holi durumu videoları dilek 365.

Doupai durum videoları;kreasyonlarınızı WhatsApp durum videoları,ShareChat,Welike,VidStatus,Likee,Biugo,MBit,Viamaker ve benzeri gibi sosyal ağlarda kolayca ve hızlı bir biçimde paylaşın. İletişim Vfly e-posta: vflyteam @ gmail.Vfly’yi seviyorsanız, ifade edin ve bizlere 5 yıldız verin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir