webteknohaber.com

webteknohaber.com

Ultimate Truck

1.3.1

Download APK
4.0/5 Votes: 100
Version
1.3.1
Updated
9 Temmuz 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
165M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

 

Ultimate Truck

Ultimate Truck Simulator apk

Ultimate Truck 2020’nin en büyük kamyon sürüş simülatörü sporu, esasen en makul sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, muazzam açık dünya, bağımlılık yapıcı oyun ve sayısız eğlence ile birlikte geliyor!

★KAMYON SÜRÜŞ FİZİĞİ

Nihai kamyon si Ultimate Truck mülatörü, üstün otomobil sürüş fizik motoru ile hücrede en iyi otomobil sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve keyifli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi kamyon sürüş simülatörü en iyi sürüş fiziği ile birlikte geliyor! Euro kamyondan sokak canavar araçlarına kadar her türlü otomobilin kendi fiziği var!

★SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kişisel kamyonunuzu yaratın ve modelinizi herkese gösterin! Çok sayıda vinilden otomobil bileşenlerine kadar, bu sporla kişisel hayalinizdeki otomobili yaratabileceksiniz. Yaratıcılık sadece kısıtlamanızdır! Aşırı kamyon özelleştirme sizin için hazır!

Ultimate Truck

Ultimate Truck Simulator Mod Apk

★AÇIK DÜNYA HARİTASI

Büyük açık dünya haritası, aşırı otomobil sürüş yeteneklerinize bir göz atmak ve en iyi oyun uzmanlığını sağlamak için sanatsal bir teknikle tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Final Truck Simulator olağanüstü detaylı ayar ile en büyük açık dünya haritası ile birlikte geliyor. Aşırı kamyon ve uzmanlığınızla birlikte sayısız offroad alanında sürün, esasen hücrede en makul kamyon sürüş uzmanlığı.

★EN İYİ SES EFEKTLERİ

Tüm sesler, katılımcıya en güçlü hissi sağlamak için gerçek araçlardan kaydedilir. Gerçek yarış otomobil sesinden yanan kamyon motorlarına kadar, her kamyonun gerçek yarış araçlarından kaydedilen kendi özel sesi vardır!

★EN İYİ GRAFİKLER

Üstün grafik motorunun yardımıyla, Final Simulator artık hücrede şimdiye kadarki en makul grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı araçlarınızı gerçeklerden ayırt etmekte zorlanacaksınız!

★ SAYISIZ KAMYON

Yarış araçları, sokak otomobilleri, roket araçları… En sevdiğiniz arabaya karar verin ve büyük bir açık dünya haritasında ne yapmak isterseniz yapın!

Ultimate Truck

Ultimate Truck Simulator Unlimited Money

Nihai kamyon simülatörü, çözümlerinizle birlikte yaygın olarak güncel olabilir. Önerilerinizle birlikte genel bir bakış atmayı unutmayın.

Şu anda 2020’nin en iyi kamyon sporunu edinin!
Çok daha az mevcut

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir