webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Ultimate Offroad Simulator v1.3.5

Ultimate Offroad Simulator v1.3.5 2020’nin en iyi offroad Offroad otomobil sürüş simülatörü oyunu en realist sürüş fiziği, ebedi özelleştirme, büyük açılmış dünya, alışkanlık yapıcı oyun ve ebedi eğlence ile beraber geliyor!★Gerçek sürüş Fiziksultimate Offroad simülatörü, ilerlemiş otomobil sürüş fizik motoru ile taşınabilir cihazlarda en iyi otomobil sürüş simülatörünü meydana getirmek için realizm ve keyifli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi otomobil sürüş simülatörü en iyi sürüş fiziği ile beraber geliyor!

Ultimate Offroad Simulator v1.3.5 Yarış arabalarından Offroad Suv’larına kadar, her çeşitli aracın kendi fiziği var!★Sınırsız Özelleştirme kendi arabanızı yaratın ve stilinizi herkese gösterin! Sayısız vinilden otomobil parçalarına kadar, bu oyunla kendi düş arabanızı yaratabilirsiniz. Hayal kuvveti tek sınırınız! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!★Açık dünya haritası büyük açılmış dünya haritası, ekstrem otomobil sürüş becerilerinizi denemek ve en iyi oyun tecrübesini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere kadar,

Ultimate Car Driving Simulator, epey detaylı bir ortama sahip en büyük açılmış dünya haritası ile beraber gelir. SUV’UNUZLA ebedi offroad bölgesinde sürün ve taşınabilir cihazlarda en realist offroad sürüş tecrübesini yaşayın.★En iyi ses Efektleritüm sesler oyuncuya en kuvvetli duygusal sağlamak için reel arabalardan kaydedilir. En kuvvetli yarış arabası sesinden yanan offroad motorlarına kadar, her otomobilin reel yarış arabalarından kaydedilen kendi hususi sesi var!★

Gelişmiş grafik motoru ile en iyi grafikler, Ultimate Off-road Simulator bundan sonra taşınabilir cihazlarda bugüne kadarki en realist grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı arabalarınızı gerçek olmaktan ayırt etmekte zorlanacaksınız!★Sayısız CARSRacing arabalar, off road vasıtalar, SUV, tuner arabalar, Kas arabalar, 4WD kamyonlar… En sevdiğiniz aracı seçin ve dev bir açılmış dünya haritasında uygulamak dilediğiniz her şeyi yapın!Ultimate Offroad Simulator, önerilerinizle tertipli olarak güncellenecektir.

Geri bildiriminizle beraber bir araştırma bırakmayı unutmayın.İnstagram athttps://www geliştirici izleyin.instagram.com/realedwardsir/Facebook athttps://www topluluk İzleyin.facebook.com/speedlegendsgame/veya Twitter athttps://twitter.com/şimdi 2020 en iyi sürüş oyunu speed_legendsDownload!

google play lınk

A comment on "Ultimate Offroad v1.3.5"

  1. Ioan says:

    5gta 100000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir