Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020)

1.207171

Updated
Download APK
0/5 No votes
Version
1.207171
Updated
16 Ağustos 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
172M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

🟢 Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) 1.19707070 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

👉 Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) apk

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) apk

Kamyon Dünya app anahat
Kamyon Dünyası şüphesiz şimdiye kadarki en iyi kamyon simülatörü video oyunlarından biridir ve 2020’nin en sıcaklarından biri olacak!

Bir nakliye firmasında itici güç oynayabilir ve kendi harika masallarıyla kahramanlar ve farklı karakterlerle birlikte çalışabilirsiniz. İnanılmaz yerleri keşfedin, dikkat çekici görevlerle başa çıkın, kargo taşıyın, uzmanlık oluşturun, Yeni Avrupa ve Amerikan ünlü marka minibüslerini ortaya çıkarın ve arabanızı geliştirin.

Spor seçenekleri:
Avrupa ve Amerikan modası;
Metropolis sürüş;
Hikaye, misyonlar ve taşıma görevleri;
Her araba için interaktif mağazalar!
Sürücüleri kiralayın ve bireysel kamyon firmanızı yönetin!
3D simülatör: 2019’un en gerçek görünümlü 3D grafikleri.

🗡 Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) Mod Apk

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) Mod Apk

Avrupalı ve Amerikalı üreticiler ve şehirler
Avrupa şehirlerinin üstesinden gelmeye hazır mısınız? 16 tanınmış kargo kamyonu üreticisini, esasen otoyoldaki en etkili kargo arabalarını, yuvarlak Avrupa’yı ve gemi öğelerini sürebilirsiniz! Kendinizi bir HGV sürücüsü olarak hayal ediyor musunuz? Direksiyona geç ve yuvarlan!

Metropolis sürüş
Pistlerde heyecan verici kargo tedarik misyonları içeren yepyeni gözlem simülatörünü seveceksiniz. Deneyim bir sürücü olarak dünya taksiden görür. Görevle başa çık ve karayoluna git!

Hikaye, misyonlar ve ulaşım
Sürüş nadiren sıkıcıdır! Gerçekten ihtiyacınız olan kargoları, römorkları ve görevleri seçin. Römork seçimi sizindir: otomobil taşıyıcıları, zehirli atık tankerleri ve yanıcı ürün konveyörleri. Rekreasyon alanı içinde ayrıca damperli kamyonlar, konteyner makineleri ve açık römorklar bulunmaktadır.

3D simülatörü
Esasen en gerçek görünümlü 3D grafikler yuvarlak: bu sadece herhangi bir otomobil simülatörü veya tedarik rekreasyonu değil: bunlar gerçek kargo kamyonetleri ve römorkları, gerçek şehirler, modaya uygun hizmetler, otoyol ve offroad sürüşü.

💰 Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) Unlimited Money

Truck World: Euro & American Tour (Simulator 2020) Unlimited Money

Hücre kamyoncu video oyunları oynayın! Simülatörler, ulaşım, gerçek görünümlü sürüş, dikkat çekici görevler ve güzel araziler sevenler için mükemmel. Yepyeni sürüş simülatörü Rekreasyon sizin için hazır – elde edin ve hiçbir ücret ödemeden oynayın.
Çok daha az mevcut

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir