e
sv
Truck-Driver-City-Crush-1

Truck Driver City Crush

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

🟢 Truck Driver City Crush 3.1.1m apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

👉 Truck Driver City Crush apk

Truck Driver City Crush apk

Truck Driver City Crush Kamyon şoförü Metropolis Crush app anahat
Ücretsiz gangster hareketi oyna. Günahlar şehri değiştirilemez. Burada herkes kendisi için gibi görünüyor. Şehrin tüm sakinlerinin gelire ihtiyacı var.

Sen bir istisna değilsin. Becerilerinizi kullanarak nakit elde etmek amacıyla bu metropolde geldiniz. İyi bir araba hırsızısın. Uzmanlık alanınız araba hırsızlığı. Hukuk dünyası rakiplerle doludur. Hapishane klanları şehrin sokaklarını yönetiyor.

Sen topraklarını fethetmek için denemek gerekir. Gangsterlerin geri kalanına senin adamın olduğunu ve saygı duyulmaya değer olduğunu göster. Büyüleyici bir 3D otomobil hırsızı simülatöründe yeteneklerinize bir göz atın. Üçüncü şahıs nişancıda yeni bir oyun deneyimi yaşayın.

Truck Driver City Crush Bu zararlı metropolün birçok sakininden birine dönüşebilir misiniz? Açık bir 3D dünya size meydan okuyor. Güney metropolü sizi bekleyen riskler ve heyecan verici maceralarla doludur.

En basit yollarla uzmanlık ve kaynaklara ulaşmak için birincil spor görevlerini tamamlayın. Görevlerden önce, silahınızda yeterli mermi bulundurmayı unutmayın.

İyi olma ve dayanıklılık dolu bir bara sahip olmak çok önemlidir. Bütün bunlar cadde kavgalarında size yardımcı olabilir. İsterseniz görev ödülünü iki katına çıkarabilirsiniz. Şehrin mini haritasını kullanarak temel görevleri takip edin.

🗡 Truck Driver City Crush Mod Apk

Truck Driver City Crush Mod Apk

Görevler belirli simgelerle işaretlenmiştir.
Sadece Metropol içinde keyifli olabilir. Çeşitli otomobillerde Metropol boyunca yarışlar düzenleyin. Daha çitler, varil, kutular, site ziyaretçileri ışıklar, sokak lambaları ve oldukça vurmaya.

Körfezin içinde duran gemileri keşfedin, içinde hangi sırları ve Teknikleri bulabileceğinizi bilin. Birçok donanma üssünden birini ele geçirmeye çalışın. Görev sizin kadar ise, o zaman iyi ödüller kazanacaksınız.

En sevdiğiniz otomobil veya motosikleti kovalayın. Cadde çekimlerine katılın. Alanınızı farklı çetelerden koruyun. Polis tacizinden uzak durun.

Metropolde dağılmış sandıkları keşfedin ve onlardan ödüller alın. Kaleyi açmak için sandıkları vur. Metropolde dağılmış farklı yararlı nesneleri keşfedin. Sporda bir reklam gördüğünüz kadar hızlı bir şekilde ücretsiz kristaller alın.

Çocuğunuzu her zaman en etkili olacak şekilde geliştirin. El becerisi, doğruluk, Dayanıklılık ve enerji. Bu seçimler yine de ciddi bir fayda sağlıyor. Ayrıca, silahlarla başa çıkma gücüne ve çeşitli arabaları kullanma gücüne ihtiyacınız olacak.

Spor başarıları, uydurma kursunda pompalamak için aklınızda bulundurmanıza yardımcı olacaktır. Onlar için başarılar ve ödüller kazanın.

Spor, Spor motorunun geliştirilmiş bir modelinde yapılır. Spor mekaniği ekstra düşünceli, dinamik ve mantıklı olduğu ortaya çıktı. Geliştirilmiş site ziyaretçi sistemi ve NPC. Spor optimize edilmiştir. Bu, her birini telefonda ve hapta rahatça oynamanıza yardımcı olabilir.
Sisteminizin verimliliği için yüksek kaliteli spor ayarlarına karar verebilirsiniz.

İyi düşünülmüş bir arayüz, bir dokunmatik sistem ve koçluk sınıfları, yükü daha yüksek algılamanıza yardımcı olabilir. Sporun öncelikle acemi ders almak. Hareket sistemini, ateşleme sistemini, yol savaş sistemini ve sürüşü algılayın. Bu, kısa bir süre içinde görevleri geçmeye başlamanıza yardımcı olabilir.

Sporun gangsterinde büyük bir ürün perakendecisi var. Serin sorunları alın ve bunları kullanmayı öğrenin. Bazı malların indirimlerini kaçırmayın. Bir giyim perakendecisi, bir kıyafet ve koruma araçları perakendecisi,bir silah perakendecisi hizmetinizdedir.

💰 Truck Driver City Crush Unlimited Money

Truck Driver City Crush Unlimited Money

Herhangi bir görev için araba satın almalısınız:
Bisiklet-acele, dikkat çekici yerler ve yöntemler ile Metropol boyunca deneyim.
Spor aktiviteleri aşırı hızlarda otomobil sürücüsü, Metropol boyunca transfer etmek için en hızlı seçenektir.

Son derece etkili kamyon – sizi metropolis mermilerinden tamamen korur. Bununla birlikte, herhangi bir engel kırabilir.

Uçak-şehrin üzerinden uçun, zararlı manevralar yapın ve uçaktan uygun yerlere inin.
Bir savaş helikopteri zorlu bir silahtır. Bu, korunan tüm yerlere nüfuz edebileceğiniz ve rakiplerinizi kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

Metropolis Crush’un ücretsiz spor kamyon Şoförüne katıldığınız için mutluyuz. Naxeex ekibi sürekli güncellemeler yayınlayarak sporu geliştirecek.
Çok daha az mevcut

GOOGLE PLAY

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478