webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Standoff 2 v1.22.1

Standoff 2 v1.22.1 Motosikletinizde geniş bir dünyayı keşfedin. Küresel Leaderboard’larda arkadaşlarınıza karşı yarışın. En iyi vakitler için dünyanın en iyi binicilerine meydan okumak için fizik tabanlı pistlere hakim olun. Motosikletinizi macera, çılgın karakterler ve haksız bağımlılık yaratan parçalar dünyasında yarışın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1033″]

Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde nihai beceri tabanlı yarış oyunu yaşayın!HİÇBİR YEDEK KABUL ETMEYİN! Fizik tabanlı yarış nihayet dokunmatik ekran için kusursuz!Arkadaşlarınızı ve tüm dünyayı global skor tablolarında ezin!

Standoff 2 v1.22.1 Trials Frontier, Motosikletinizi macera, çılgın karakterler ve haksız bağımlılık yaratan parçalar dünyasında yarışın!Gerçek bir anlaşma gibi görünüyor. -Ödüllü geliştirici redlynx olan Pocket GamerWith Trials Frontier, en çok satan ve eleştirmenlerce beğenilen Trials serisini ilk defa mobil cihazlara taşıyor.

Dokunmatik kontroller için sıfırdan inşa edilen Trials Frontier, Trials’ın şaşırtıcı fizik tabanlı oyununu büyük, cesur bir macera dünyasıyla birleştiriyor.ÖZELLİKLERİ İSTER MİSİN? ÇILGIN ÖZELLİKLERİMİZ VAR!RİDE-yalnızca doğru hissettiren zorlu fizik tabanlı oyun ustası. Trials Frontier kontrolleri ve fizik Android’de rakipsiz!

Standoff 2 v1.22.1 Bir sopayı sallayabileceğinizden daha fazla görev!Standoff 2 v1.22.1 O bisikletle ciddi çılgın şeyler yapacaksın! Hissedebileceğiniz bir oyun-FORCE FEEDBACK vibration ile tecrübeye dalın!

Keşfedin-köyünüzün büyümesine ve gelişmesine yardımcı olun (geliştirici notu: bitki yetiştirmek ya da satmak için hiçbir ürün yoktur, yalnızca lastiklerinizle ezin!)-Standoff 2 v1.22.1 50 saatten fazla oyun ile büyük bir dünya-çok az anlam dile getiren eğlenceli bir hikaye!- Yağ becerilerini kırmak için 10 Muhteşem ortam! – 250’den fazla zorlu görevle yolunuzu tamamlayın ve çevirin!

Standoff 2 v1.22.1 70’den fazla benzersiz pistte yarışın!MAD GANİMET TOPLAMAK ve bisiklet YÜKSELTME YÜKSELTME!- Yeni yeteneklerin kilidini açmak için köyünüzdeki her binayı geliştirin!- Binicinizi yükseltin ve ödülleri toplayın!- Her biri kendi yükseltme yollarına sahip 3 katlı 9 bisiklet – her şeyi yükseltin!

REKABET – MÜKEMMEL HAYALET YARIŞ. Herhangi bir pistin skor tablosunda herhangi bir hayaletle yarışın!- Rekabetçi bir insan mısınız? O zaman bu oyunu indirmeyin!- Facebook arkadaşlarınızı davet edin ve meydan okuyun ve rekabeti kişiselleştirin!- A. N. B. A. Sistem, BAŞPARMAKLARINIZLA ezmek için kusursuz eşleşmeleri bulacaktır!VE DAHA FAZLASI!

Standoff 2 v1.22.1 Akıllı telefon için en iyi yarış oyununu yapabilmek için seneler harcadık ve bu biçimde tutmayı planlamaktayız! Herhangi ve tüm muhtemel anlarda YENİ ÖZELLİKLER ve YENİ İÇERİĞİ ile BÜYÜK güncellemeleri görmek için bekliyoruz!- Oynamak için devamlı internet bağlantısı gerektiren” daima açık ” oyunlardan bıktınız mı? Biz de öyle!

HİÇBİR İNTERNET BAĞLANTISI ile kalpleri içerik için yarış GEREKİR!Bu oyun hava yolu ile indirilebilir, oynamak için Wi-Fi gerekmez!Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Japonca ve Korece olarak mevcuttur.Oyun nasıl yapılır.1. Lean2’yi öğrenin.

Standoff 2 v1.22.1 Gas3 kullanmadan yeniden denemek için Yeniden Başlat düğmesini basılı tutun. ABetter Bike4 ile eski aşamaları tekrarlayın. Daha fazla gaz için zamanı değiştirin5. MoreCoins6 kazanmak için daha fazla hile yapın.

Spin Tekerlek toİncrease Chances7 Standoff 2 v1.22.1 üzerine basılı Tutun. Wisely8’i yükseltin ve harcayın. Ne Var to9 Sürece Taşlar Harcama. UpgradeCheaper10 için Parçaları toplayın. Mümkün olduğunca hızlı planları toplayın.

Google Play Linki

A comment on "Standoff 2 v1.22.1"

  1. Ali says:

    standoff2 son sürüm hile yaparmısınız şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir