webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Trial Xtreme 4 2.8.14

Deneme Xtreme bir motosiklet üzerinde güncel bir deneyim almak için “tüm zamanların en iyi deneme bisiklet oyun” dedikleri son. Adrenalin deniz deneyimi, bisiklete binmek ve baş döndürücü ve muhteşem bir engel ile 70’den fazla seviyeleri yürüyor. Diğer kullanıcılar ile heyecan verici yarışlara katılacak ve bu yarışlarda en iyi olmak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1311″]

Oyunun devamı ilginç güncel seviyeleri ve yamaçlarda sadece ve üst düzey fizik motoru güncellenmiş ve süper duyarlı kontroller yani onun yolundaki tüm engelleri aşmak için mümkün olduğunu. Bu oyunda Farklı kazanmak için kazanç almak ve bisiklet geliştirmek, daha esnek hale.

Trial Xtreme 4, deneme Xtreme yarış oldukça yaratıcı dersler arasında rakip bir motosiklet bar kolu arkasında koyar nispeten güncel bir Windows Phone oyunudur. Deli engellerin üzerinden atlamak için, ve tüm sürüş dolu dersler çok sık temizlemek gibi kaldırımlar yeme kendinizi.Bisiklet seçimler motor, jantlar, ön ya da arka çatal ve vücut yükseltmek için stil motokros bisiklet, yeteneği ile Farklı dört seçenek vardır.

Yarışçı için özelleştirme seçenekleri yüz stilleri olarak görünen kask, gömlek, pantolon, bot ve prestij vardır. Tahmin edeceğiniz gibi, bisiklet ve özelleştirmeleri binici için yarış sırasında elde edilen veya almamış olan, oyun kazançları,-app alımları maliyeti yükseltir.

Trial Xtreme 4, yarış kursları inşaat bölgeleri, kanyonlar ve liman rıhtım içeren ortamlarda geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Atlar bitiş çizgisine yarış, rampalar, tüneller ve diğer engellerin bir dizi karşı karşıya gelecek. Dersler oldukça zorlu olabilir ve çoğunlukla, oyun kontrolleri güzel iş ama bisikletin kullanım biraz sinir bozucu olabilir zamanlar vardır.

Özellikleri EKSTREM TURNUVALAR ARENASI – kazanç kazanmak için ülkenizi dünyanın dört bir yanından ve diğer biniciler karşı yarış ya da diğer harika hediyeler dayanıklıdır.AŞIRI DÜELLOLAR – çok kazanç mı kazanmak istiyorsun? Düellolar arenada diğer biniciler karşı cashEXTREME DERSLER  bahis ve çift olabilir; hiç birlikte mükemmel tasarlanmış seviyeleri ile gördüğün en çılgın 3D grafikler deli sürüş deneyimi oluşturmak için.

Trial Xtreme 4, AŞIRI YÜKSELTMELERİ – bisiklet yeteneklerini yükseltmek; pist performansı ve en hardcore ekipman ile bisikletin görünümünü iyileştirmek.XTREME SWAG! –harika vites ton ile binici sizin bling ve yeteneklerini stil maç.İvme tıklayarak ve kendi operasyonlarla çeşitli özel efektler, kullanıcılar gibi göstermek için ilerleme yönünü kontrol etmek için yerçekimi algılama hızı, kullanımı, ileri şekilde kontrol etmek için frenleme işlemi deneyin gel!Ayrıca Oyunlar gibi olabilir: Asfalt 8: Airborne, need for Speed 2, vb Yarış Hiçbir sınır ve Tepeye Tırmanmaya™ Gerekir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir