Report this app

Description

Transit King Tycoon 3.16

Katılmak iş bir oyun Transit Tycoon Kral! Ama dikkatli olun, gecenin bir yarısı bu harika şehir tycoon oyunu bir saat daha oynamak için uyanma olacak. temkinli mısın? Sonra yükle düğmesine tıklayın ve Bu sadece başka bir demiryolu, havaalanı, liman veya tycoon oyun değil taşıma İmkazançtorluğunu oluşturmak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1311″]

Transit Kral Tycoon, Belediye Binası sorumlu olurken milyonlarca taşıma firmai yönetecek. Strateji oluşturmak ve bugün en verimli transit firmai çalıştırın. Eğer yönetim oyunları beğeniyorsunuz ve bir CEO olmak istiyorsanız, bu iş oyunu çok seveceksiniz.

Transit King Tycoon 3.000.000 fazla kişi zaten bu oyun. Haftalık olayları onlarla en güzel şehir Kralı olduğunu kanıtlamak için rekabet!İMkazançTORLUK KURMAK WAYYour başarı stratejisi ve hızlı şehirler inşa etmek için yardımcı olacak zamanında teslim isteğine bağlıdır. Rota ilk ayarlamak için ne kadar?

Hangi şehir bir kaynağa ihtiyacı var? Oyun stratejinizi optimize etmek gerekir? Şehir ve yol boyunca binalar kararlar alırsınız hediyeleri üzerinde büyük bir etkisi olacak.Farklı şey sana bağlı!

Transit King Tycoon günlük sözleşmelerinde yönetme yeteneklerinizi meydan. Haftalık etkinlikler ve bitirmem gereken görevleri tamamlamak ve özel hediyeleri almak için katılır. Haftalık olayları sizin için değil, daha hızlı sonuç için günlük sözleşme odaklanmak durumunda.COMPANYOnce BÜYÜMEYE başarıyla (evet evet, bu sadece boş oluşturucu bir oyun değil ama bu da bir araba kralıdır) filo yükseltebilirsiniz ilk üretim götürdünüz.

Transit King Tycoon satın almak güncel kamyon yükseltme yolları ve komple güncel Sözleşme!Adanın güncel alanlar oyunda ilerleme olarak kilidini olacaktır. Eğer seviye yukarı gibi güncel şehirler ve güncel özellikler kilidini.

Daha çok oynayın, daha zorlu şehirler olsun. Daha yüksek kademe fabrikalar ve daha zorlu şehir istekleri kilidini güncel harita alanlara açılır. ÖZELLİKLERİ küçük bir iş kendi oyun stratejinizi İnşa ile Komple güncel sözleşmeler bir oyun Başlatın ve güncel hediyeler️ Yükseltme şehir efekt ve Müzik içeren bir kasabadan megapolis için arkadaşlar.

Transit King Tycoon oyun şehir kurma oyunları Açık güncel alanlar ve adaları ile pazar lideri ilk milyon Kilidini arkadaşlarınla kafa TYCOONCompete Bir kafa achievementsBECOME Kazanmak Olmak Rekabet zamanında mal teslim etmek için güncel yollar İnşa almak. Yerel ve küresel liderler tırmanmaya en büyük iş Kralı olduğunu kanıtlamak için!

Eğer transport tycoon oyunları beğeniyorsanız, kesinlikle bu versiyonern klasik yönetim oyun keyfine varacaksınız. Bu sadece başka bir şehir builder oyunu değil. Liman, Havaalanı ve demiryolu tycoon oyunları unutun ve versiyonern CEO’SU oyunumuzu deneyin. Şimdi indirin ve bugün en iyi şehir Kralı olur Kral Kralı Transit ve.

Transit Kral Kralı indirmek ve oynamak bedavadır. Ancak, daha da zenginleştirmek ve deneyimini hızlandırmak, oyun içi alımlarda isteğe bağlıdır. -Cihaz’ sizin app alımları;ayarları s devre dışı bırakabilirsiniz.

Google Play Linki

A comment on "Transit King Tycoon 3.16"

  1. Pingback: Earn to Die 2 1.4.26 Mod Apk - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir