Report this app

Description

Township 7.6.0

Hayalinizdeki şehri inşa edin! Çiftliklerde hasat edin, tesislerinizde işleyin ve şehrinizi geliştirmek için mal satın. Egzotik ülkelerle ticaret yapın. Şehrinize özel bir lezzet katmak için restoranları, sinemaları ve diğer kamu binalarını açın. Kaynakları almak ve eski eserler bulmak için madeni keşfedin.

[ilgiliUygulama icerik_id=”975″]

Kendi hayvanat bahçenizi çalıştırın ve dünyanın dört bir yanından hayvanları toplayın. Hayalinizi inşa etmek için bir çiftçi ve şehir yöneticisi olmaya hazır mısınız? Hadi başlayalım! Büyümek için Çeşitli bitkileri ve fabrikalar daha sonra süreci rüya şehir yaratmak için kullanabilirsiniz Township fonksiyonları:

Farklı binalar ve süslemeleri doldurmak için gerekli olan emirleri ile Eğlenceli, karizmatik kasaba halkı kasaba benim eski eser keşfetmek ve bakımı Çiftlik yönetmek ve Ülke bayrakları ve şehir süslemek için kullanabilirsiniz ünlü yerlerinden cins hayvanlar bile yeri inşa etmek için.

Bir Hayvanat Bahçesi Adaları getirilen Egzotik mallarını almak Sevimli hayvanları toplamak dolu, Liberty, Big Ben Heykeli gibi ve çok daha fazlası! Facebook ve Google+ arkadaşlarınızla oynayın, oyun topluluğunda yeni arkadaşlar edinin, kendi klanlarınızı yaratın! Township oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler de gerçek para ile satın alınabilir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir