webteknohaber.com

webteknohaber.com

TOP SEED Tennis Sports 2.43.1

4.5/5 Votes: 2

Report this app

Description

TOP SEED Tennis Sports 2.43.1

3D tenis kortu, tenis oyunu ile müthiş güç-ups ve özel spor yönetimi Oyun!Bir tenis Şampiyonu olmak ona yardım etmek için genç ve gelecek vaat eden bir tenis oyuncusu kariyerini Yönet!

Pro tenis turnuvası yarışmaları tecrübe ve rütbe kazanmak. Bir sonraki tenis yıldızı olmak için güncel yetenekler, strateji ve taktikleri ile profesyonel tenis yükseltin.Kariyer versiyonu Oyun tenis yıldızı geliştirir nasıl kontrol etmenizi sağlar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1249″]

İşe nerede tenis kariyeri taklit ve dikkatle pro tenis personel yükseltin. Stratejik kararlar Farklı pro tenis rakip’in stil dayalı olarak yapılması gerekir. Pro tren, ultimate tennis stratejinin uygulanması ve ilk kariyer ace alın!Bir sonraki en iyi Tenis oyuncusu olmak için gerekenlere sahip mi? Şimdi bir Tenis Efsanesi olmaya tenis kortu vurdu!

TOP SEED Tennis Sports, ooo TENİS ACE OLMAK Kariyer versiyonu Oyun Çaylak turnuva zor oyun prestijli Grand Slam güncellemeye Tenisi yıldız oyuncunun rütbe tenis oyunları Hit ve profesyonel tenis devre üzerinde bir isim yapmak, oo eski tenisçi, oo umut verici bir 16 yıl ile başlar, oo ÜST TOHUM ÖZELLİKLERİ: TENİS OYUNU!

TOP SEED Tennis Sports, BİZE Açık 2018 köşeyi dönünce. Heyecan ÜST TOHUM! ile içeri TENİS KARİYERİ, oo Yöneticisi, oyun tenis yıldızı’ oluşturmanıza olanak sağlar YÖNETMEK;ve Farklı zaman, oo Eğlenceli oyunlar spor zor teknik olarak tren, fiziksel ve zihinsel olarak Tenis Düzeyi Yönetmek ve tenis becerilerini hizmet ve Voleybolu, temel savunma gibi öğrenmek ya da spor Müdürü Olarak as a ~ tren Oo geliştirmek için izin istedi.

TOP SEED Tennis Sports, fitness eğitmenleri ve daha STRATEJİ için KAPALI TENİS kortu, oo Trende VE antrenörler en iyi teknik ekibi topla ve pro yükseltme tenis beceri ve stratejileri geliştirmek, oo olacak.(Rakip, yüzey…) bağlamında taktik ve uyum yönetmek, oo Strateji oyunu öğelerini Tenis simülasyon tanışın.

Akıllıca kesme yeteneklerinizi kullanın!Tenis oyunu maç-dakika veya daha uzun olabilir. En iyi Saldırı ve savunma strateji!Tenis kariyerine başlamak ve Farklı tenis turnuvasında rekabet var.

2018 BİZE Açık hızlı geliyor, ÜST TOHUM ile tenis turnuvası heyecanı içinde olduğunu! Maç taktiklerini öğrenin ve Farklı zaman ve olmayı hayal ultimate tennis efsane’olur.

Hemen indirin tarih yapma zamanı!Tenis Hayranı, destek ÜST TOHUM lütfen ve en iyi Tenis oyunu yapmak için bize yardım et.Facebook => TopSeedGameİnstagram => topseed_official

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir