webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Top Football Manager 2020

Futbol yöneticileri, dünya çapında milyonlarca katılın ve Onbir futbol yıldız takım kurmak!Şampiyon olmak için aç Onbir yıldız takım Koçluğu hayalini kurdun mu? 2020 güncel, bedava Futbol Kulübü sım Üst Futbol Yöneticisi sorumlu senin gibi spor hayranları koyar!

En iyi kullanıcılar, özel yetenekleri, tüm dünyadan gerçek rakiplere karşı test taktik ve oluşumları ile bir takım oluşturmak ve eğitmek ve canlı 3D simülasyon maçını izlemek için teklif ve keşif.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1296″]

Top Football Manager 2020 GAMEPLAY Top Futbol Yöneticisi’ GÜZEL;yaşam Koçluğu fantezi getirmek 3D grafikleri ve güçlü oyun motoru sürükleyici s. On bir oyuncu komut veya Lig diğer maçlar üzerinde bahis olarak izlemek muhteşem oyunları gerçek zamanlı olarak oynamak.

Farklı gol zafer için yolda atılmış önemli bir adımdır.YÖNET & SQUADAs kulüp başkanı EĞİTMEK, farklı oluşumlar test, taktik ve Oyun sırasında rakibin yanıt olarak oyuncu hat-ayarlama olacak. Bir kahraman haline nihai hesaplaşmaya puanı özel yetenekleri olan damat için umut verici bir oyuncu seç.

Lideri kurulu tırmanmaya ünlü bir takım oluşturmak.kullanıcılar takımın ihtiyaçlarını karşılamak için YILDIZ PLAYERSHunt İÇİN HUNT.

Diğer futbol yöneticilerine karşı piyasada altın çocuklar kazanmak için teklif, acemi bir ajan ile yıldızlar, ya da yarının efsaneleri haline yapabilirsiniz genç adayları bulmak için izci kullanın. Artık strateji uygun olan kullanıcıları Transfer.

ZENGİN çok lig maçında dünyadan gerçek rakiplere karşı EXPERİENCEFace kapalı. Resmen takım benzersiz bir stil verin-Premier Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi M Ilk Lig, Bundesliga, İLKAY gelen formaları yetkili.

Arkadaşlar, döviz hediyeler ağ büyümek ve dostluk maçları ile takım deneyimi büyümek. Oluşturmak veya daha fazla ödül kazanmak için bir Futbol Derneği katılın.

Farklıhangi bir sorun veya önerileriniz için lütfen https://gamegou.helpshift.com bize ulaşın

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir