webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Top Eleven 2020

Oyuncuların bir futbol kulübünün yönetimi ile alakalı bir dizi sorunu çözmek mecburiyetinde olduğu bir futbol yönetimi oyunu. Oyun kusursuz tasarım ve en küçük detaylara dikkat çekiyor.

Öncelikle kayıt olmalısınız, bundan sonra gelecekteki yönetici bir logo ve takım üniforması oluşturmayı teklif edecektir. Ayrıca bazı bonuslar alabileceğiniz kulüp mağazasını ziyaret etmeye değer.

 

[ilgiliUygulama icerik_id=”931″]

Top Eleven 2020 : Bu arada, tüm öğeler oyun içi para birimi satın almak için mevcut değildir. Bazıları gerçek para ile satın alınır, ancak iyi bir hayal gücü ve zor geçiş ile nakit infüzyonları olmadan yapmak mümkündür.

İlk aşamalardan geçtikten sonra yönetici geniş bir faaliyet alanı açar. Ekran, çeşitli ayarlara sahip bir dizi sekme görüntüler. Onlara tıklayarak, taktikleri ayarlayabilirsiniz, her oyuncu için eğitim rejimi, sahada strateji ekibi, transfer sektöründe çalışma vb ama bütünüyle oyun koçluk işleri sınırlı değildir.

Stadyumun etrafında binalar inşa ederek altyapı ile uğraşmak mecburiyetinde kalacak ve oyun arenasının yükseltilmesi gerekecek. Daha fazla stadyum ve çevresi, daha fazla taraftar oyunlara gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir