webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Tiles Hop – Beat Hopper 3.2.2

Tam Zamanlı Evde olmak Sıkıcı mı ??? İzin’Hop s ve hareket halindeyken müzik Çalmak. En yüksek puanları almak ve hiç FANTASTİK erozyon oyun ile arkadaşlarınıza meydan okuyun!

Tiles Hop – Beat Hopper Şimdi yüklemek ve oynamak için kendi sevdiğiniz şarkıları tadını çıkarabilirsiniz. Hepimiz için özel hediyeler ve müzik.EROZYON Fayans duydun mu? Fayans Hop ile: EROZYON Rush! müzik türleri oyun, güzel Piyano, Gitar şarkıları Rock ve başyapıtlarından EROZYON yapabilirsiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1249″]

Fayans Hop: EROZYON Rush! EROZYON oyun dinlenmek için olacak.Play1 nasıl. Dokunun, basılı Tutun ve Fayans üzerinde sıçrama yapmak için topu Sürükleyin. 2. ‘ Don t Miss Fayans! 3. Şimdi play4 kendi şarkılarınızı yükleyebilirsiniz. Farklı şarkı için tasarlanmış harika bir müzik ve bağımlılık sorunları tadını çıkarın.Topa Vuruş Açılan binecektir.

Sihirli ritim dinle, ritim izleyin ve Fayans döşemeleri için topu rehberlik için müzik refleksleri kullanın. Dokunmayın! Bu Dokunun bir oyun değil.Don’t deli tarak yapmak ve arkadaş’ yendi unutma;puan s!Şarkı Hit + Oyun + Fayans = AwesomenessGame müzik sıçrama için en sevdiğiniz şarkıları yüklemek, Otomatik olarak oluşturulmuş içerik :

-Tek dokunuşla kontrol, oynamak kolay dinlenmek için 3D görsel efektleri ve 30+ kesinlikle çok güzel ve eğlenceli şarkıları nefes Kesici özellikleri

-20+ Farklı geçmişlere gerçekten güncel bir deneyim Farklı oynar getirmek için!- Dans topları için güzel derileri toplamak – kendi Yüksek Puan Yenmek ve arkadaşlarınızla kayıt Paylaşabilirsiniz, yarışma için en iyi arkadaşlarınız cesaret, ve dünya çapında kullanıcılar sıralamasında karşılaştırın!

– Facebook hesabı ile bağlanmak ve sihirli müzik döşemeleri kapalı birden çok devicesBounce genelinde kaydedilen ilerleme sync, ritmi dinleyin, ve bu akıl-şimdi Bedava müzik üfleme oyunu mümkün olduğunca çok sayıda şerbetçiotu olun!

Tiles Hop – Beat Hopper Bu oyunu müzik oyunu fan için yepgüncel bir deneyim yaratacak.Fayans Hop: EROZYON Rush! tamamen Ücretsiz! Şimdi bu EROZYON müzik Koşu Oyunu oyna!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir