webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

The Greedy Cave 2 2.5.1

Açgözlü olmak veya açgözlü olmamak, soru bu!Giriş: özel Roguelike RPG oyunu geri geliyor ve evet bu sefer, macerayı keşfetmeye devam etmek için arkadaşlarınızla takım kurabilirsiniz! Açgözlü mağara 2’nin hikayesi selefinden sonra gerçekleşti ve zaman kapısının ortaya çıkışı insanların kaderlerini bir kez daha birbirine bağladı. Bu oyunda, bir maceraperest rolünü oynayacak ve farklı canavarlara meydan okumak ve kuvvetli ekipman elde etmek için gizemli zindana gireceksiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1371″]

Arkadaşlarınızı davet edin, beraber keşfetmek, zaman kapısının gizemini çözmek ve kıymetli hazineleri paylaşmak için bir ekip oluşturun!Oyun fonksiyonları: – ürkütücü, stygian ve garip Cthulhu sanat tarzı çok yönlü ve sürükleyici bir oyun bilgi birikimi getiriyor.

The Greedy Cave 2, tamamen rastgele oluşturulmuş zindanlar ve loots! Her defasında yeni geziler!- Çeşitli becerilere sahip iyi tasarlanmış patron meydan okumanızı bekliyor!- Farklı silahlar farklı beceri ağaçlarını harekete geçirir, savaş stratejiniz kendi başınıza!- Toplamak için 300’den fazla dişli sizi en havalı zindan paletli yapar!

Gerçek zamanlı olarak keşfetmek, işe almak ve kendi loncanızı yaratmak için diğer oyuncularla takım kurun!Hikaye: eğer yapabilirseniz, Sothoth kıtasının tüm ulusal kütüphanelerinin tarihi kayıtlarını arayın, ancak tarihçilerin ilk “altın acele”olarak adlandırdıkları uzun zaman önce felaketin kayıtlarını içeren yalnızca bir avuç belge var.

The Greedy Cave 2, hikaye, sihir dolu bir mağarada ve içinde gizlenmiş bir hazinenin kazara keşfedilmesiyle başladı. Maceracılar kendi hedefleri ile sürüler halinde geldi. Bu benzeri görülmemiş macera ateşi, bazı krallıkların gelişmesine direk olarak yol açarken, Diğerleri soldu ve öldü, bu da dünyanın jeopolitik manzarasında bir değişikliğe yol açtı.Ancak, insanlar gerçeği keşfettiğinde çok geç oldu. Komplo ortaya çıktığında, iblislerin ordusu zaten krallığa indi, tanrılar öfkeliydi; hem cennet hem de dünya renklerini kaybetti.

The Greedy Cave 2, savaş hızla ülkenin her köşesine yayılıyor, kimse bağışlanmadı. İnsanlar savaşın alevlerine karşı üflenen toz kadar çaresizdi. Evler perişan edildi; medeniyetler yok edildi, dünveyaha önce görülmemiş derecede ağır bir ücret aldı, Çünkü sonunda yalnızca birkaç kurtulan kaldı. Bu felaket, insanlar bu kıtanın adını nerdeyse unutana kadar uzun seneler sürdü—Milton.

Bu hikaye insanlara son dönemde olanları kolayca hatırlatıyor. Başka bir dünya için araştırma yolu ile kapıyı açtı onlar binlerce yıl sonra, Basatan, dağlar tarafından benimsenen ibadet sihirli bir krallıkta, büyücüler onun iddia etti. Zamanın yalnızca eski dünyanın görüntülerini değil, hemde insanların daha önce hiç duymadıkları pek çok tuhaf yaratığı da görebileceğiniz mekanla iç içe geçtiği bir yer. Ancak, daha önce de söyledikleri gibi, “bu gücü kontrol etmenin yolu henüz bulunamadı, bu nedenle nereye gideceğinizi bilmiyorsunuz.

The Greedy Cave 2, açıkçası, bu tür küçük sorunlar insanların merakını durduramazdı. Sanki dün bir kez daha, farklı krallıkların maceraperestleri bugün tekrar toplandı ve ikinci “Altın acele” kaçınılmaz olarak başladı….İzin açıklaması1.RECORD_AUDIO, takım arkadaşlarının sesle problemsiz bir biçimde iletişim kurmasını sağlamayı başaran takım modunda ses işlevi için kullanılır.

READ_EXTERNAL_STORAGE 、 WRITE_EXTERNAL_STORAGE müşteri hizmetleri gibi işlevler için kullanılır, bu şekilde size daha iyi destek sağlayabiliriz. Lütfen bu izinleri vererek kişisel bilgilerinizin hiçbirinin açıklanmayacağından emin olun.En iyi oyun bilgi birikimi için yukarıdaki izinleri vermenizi öneririz. Herhangi bir sorunuz var ise, lütfen bizlere e-posta göndermekten çekinmeyin [email protected] bizi takip edin: Facebook: @ GreedyCave2

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir