webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

TerraGenesis 5.8

NASA’DAN ıssız gezegenlerde yaşam yetiştirmek için gerçek bilim kullanın. Hayat ölü bir gezegen getirmek için gerekenlere sahip mi? Yıldızlar halledebiliriz? Gerçek bilim üzerine kurulu bu sürükleyici boşta planet bina simülatörü Uzay ve yaşanabilir hale getirme güncel Dünyalar keşfetmek.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1716″]

TerraGenesis dinamik olarak NASA’DAN gerçek verilere dayalı biyosferler, tüm değişen tüm gezegenler canlandırır. Evren TerraGenesis içinde sizin oyun alanınız! Boşta oyun ile güneş sistemimizdeki gezegenlerin gerçek yetiştirmek, gezegenler sadece TerraGenesis ve uzaylı bile dünyalar için yaratıldı!

Dünya senin ellerinde olduğunda, olasılıklar gerçekten sonsuzdur. Eğer Astronomi, boş oyunlar, ya da kaynak yönetimi oyunları bir hayranı iseniz, Terragenesis seveceksiniz! Terraforming bugün başlayacak indirin!

BİR GEZEGEN İNŞA – bir anda bütün dünyalar İnşa bir adım yıldızlararası yerleşmeleri oluşturmak için dört yıldızlararası Gruplar, farklı yararları ile Farklı birine Katılmak, yerleşimciler için basınçlı yaşam alanları yaratmak bu kadar düşmanca ortamlarda hayatta kalabilir tarafından Farklı dünya belirli kaynakları, hava basıncı, oksijen, deniz seviyeleri de dahil olmak üzere yöneterek insan yaşamı için gezegeninizi yaşanabilir hale getirme, ve biyokütle.

Gezegen çapında okyanuslar ve tohum yaşam olan gezegen oluşturmak için buzları eriyor – Stats Özet Sayfası KEŞFETMEK GEZEGENLER & medeniyet boşta ilerleme ve dünyanın mevcut durumunu İzlemek; AY – Astronomi Öğrenmek ve güneş sistemimizdeki gezegenler, Merkür, Venüs, Dünya & dahil olmak üzere yerleşmek;

Mars!- Yaşanabilir hale getirme yörünge uyduları, Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün Ay gibi Uyduları da dahil olmak üzere – kurgusal gezegenler, Bacchus, Ragnarok, Pontus, Lethe ve Boreas dahil yaşanabilir hale getirme Cüce Gezegenler Ceres Keşfetmek Trappist üzerinde kayıp sırlar.

1 gezegenler, Damu, Yazdı, Huanca, Ruaumoko, Asintmah, Ostara, Aranyani dahil olmak üzere – Tarihsel Topraklar kampanya, Facebook, Rodinia, Cambria, Cretacea, Dania dahil olmak üzere, zamanda Yolculuk, Pluto, Charon, yer alan makemake, Eris ve Sedna-dahil olmak üzere, medeniyetler İnşa Chibania ve Ultima;

Tam yüzey ve yükseklik haritaları, hem Karasal ve sucul biyosferler YABANCI NÜFUS KARŞILAŞMA gelişirler 26 farklı filum ile Başlar ve dünyanın yaşamak için harika organizmalar Farklı türlü oluşturmak için 64 benzersiz genler Ekle – uzaylı uygarlıkların güncellemekte olan uzayda uzak gezegenleri Keşfetmek yaşam formları Yönetmek – benzersiz başlangıç Koşulları ve daha fazla BİYOSFER SİMÜLATÖRÜ.

Rastgele dünyalar Oluşturmak- Barış yapmak ya da uzaylı yaşam formları Fetih arasında seçim. Misyonlar onlarca yürütmek ve uzaylı strateji dayalı güncel bir dünya kurmak. ASTEROİTLER SAVUNMAK – uygarlığı Kurtarmak ve asteroid saldırı gelişen gezegeni korumak – uzayda dev asteroitler tespit etmek için gezegen savunma ağı oluşturulması, bu tehdidi yok etmek için başlatmak görevleri, göktaşının rotasını değiştirmek veya belirli doom hayatta kalmak için güncel stratejiler geliştirirler.

KENDİ DÜZ DÜNYA KURMAK – Delilik şimdi açma/kapama düğmesi ile birlikte gelir; düz varolan dünyalar açmak için bir düğmeye basar. Düz bir dünya inşa etmek ya da güneş sistemimizin evrende veya diğer düz gezegenler inşa! Düz dünya versiyonuna komik rastgele olaylar eşsiz!

Tüm in-app alımları tam ve eksiksiz bir deneyim için tamamen isteğe bağlı değil, gerekli olan TerraGenesis oynamak için özgür ve bağımsız bir oyun olarak; bizim için çok önemliydi. Zevk TerraGenesis? Daha fazla bilgi edinin!Http://www.tiltingpoint.com/terms-of-service Kullanım Facebook: https://www.facebook.com/terragenesisgametwitter: https://www.twitter.com/settlethestars Şartlar:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir