webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Talking Tom Gold Run 4.5.1.679

Oyuncular, Talking Tom Gold Run’un eğlenceli sonsuz koşu dünyalarını keşfederek soyguncuyu koşar ve kovalarlar! Bu serin koşu oyunu, yarış, atlama, atılganlık ve hiçbir zaman epik bir adrenalin acele etmekle ilgili!Koşu eylemi: oyuncular bu şaşırtıcı sonsuz koşucu ile bedava dağıttığı olarak epik eğlenebilirler!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1628″]

Altınları çalan ve yeni dünyaların kilidini açan soyguncuyu kovalamak inanılmaz bir maceradır! Tüm dünyalarda koşmak ve kazanmak için gerekenlere kim sahip? Yeterli koşu ve yarış ile, herkes en iyi koşucu olabilir. Altın için gitme zamanı! Oyuncular ayrıca serin ödüller almak için görevleri tamamlayabilir!

Talking Tom Gold Run; Soyguncu koş ve KOVALA: sinsi rakun hırsızı altın çaldı! Oyuncular altın külçeleri geri alabilir ve Talking Tom ve arkadaşları için muhteşem evler inşa etmek ve yükseltmek için kullanabilirler!

Bitmiş evler daha sonra keşfedebilecekleri ve yarışabilecekleri yeni dünyaların kilidini açacak! Eğlence için koşalım!Rakun patronu: büyük kötü rakun patronu oyuncuları her ne pahasına olursa olsun durdurmaya çalışacak! Engelleri çalıştırmak ve atlatmak ve soyguncunun kamyonunu müthiş bir patron mücadelesinde yıkmak zorundalar.

Ona biber bombaları atmak sonunda PES etmesine neden olacak!Özel karakterler: oyuncular daha hızlı koşabilir ve özel karakterlerin yardımı ile muhteşem hileler yapabilirler!

Prenses Angela, köpekbalığı Hank ve süper Tom kurtarmaya!EN İYİ SONSUZ KOŞU EĞLENCESİ TALKİNG TOM GOLD RUN’DA!Bu uygulama PRİVO, bir FTC çocuk Çevrimiçi Gizlilik Koruma Yasası (COPPA) güvenli liman tarafından onaylanmıştır. Uygulama COPPA ile uyumluluk gereksinimlerini karşılar.

PRİVO, çocukların çevrimiçi olarak toplanan kişisel bilgilerini korumayı taahhüt eden bağımsız, üçüncü taraf bir kuruluştur.Bu uygulama (kurmak, oyun işlevleri, vb gerçek para kullanmak ve arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden bağlantı olanağı; – yapma seçeneği – app alımları;

Herhangi yapmaksızın uygulamanın tüm işlevleri erişmek için Alternatif alternatifler – app alımları içerir.);- Outfit7 ürünlerinin beraberinde reklam tanıtım için promosyonlar; – oyuncunun ilerlemesine bağlı şekilde sanal para birimini kullanarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarla mevcuttur);

YouTube entegrasyonu aracılığı ile Outfit7’nin animasyonlu karakterlerini izlemek için videolar; ve-müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar.Kullanım Şartları:

http://outfit7.Com/eula/EEA Gizlilik Politikası: https://outfit7.Com/privacy/eea/US Gizlilik Politikası: https://outfit7.Com/privacy/Rest dünya Gizlilik Politikası: https://outfit7.Com/privacy/Customer destek: [email protected]

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir