webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Tactical Monsters Rumble 1.17.9

Google kurnaz strateji ve taktik kurnazlık gerektiren zorlu güncel bir aksiyon PlaySeeking tarafından Google Play & dayalı strateji aksiyon RPG; böyle IGN, Cep Oyun, Touch Arcade Android ve Polis gibi çeşitli oyun haberleri medyada sürekli ödenen bir android uygulama – küresel özellikli Bir oyun genel olarak sunulan gerçek zamanlı & sırası geçici güncellik Bağlantısı: https://is.gd/kc0sxptactical Canavarlar:

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

Rumble Arena?Hızlı yaşıyor-fantezi canavarlar Farklı zaman ve uzaydan oluşan Taktik Canavarlar dünyasında 3-5 dakika strateji savaşları ve kaprisli oyun tempolu. Gerçek hayatta ya da sanal gerçeklik rekabet olsun, bu sizin için nihai bir rekabet oyunu!Taktik canavarlar mükemmel bir diziliş GAMEPLAYChoose ve bu final fantasy savaş oyunu epik gerçek zamanlı çok oyunculu oyun fethetmek.

Tactical Monsters Rumble, zekası ve stratejik savaştan önce canavar kahramanlar konumlandırma ve taktik savaş, oto satranç savaşlar bile onların eylemleri kontrol ederek rakiplerinizi yok edin!ÖZELLİKLERİ Savaş boyunca farklı versiyonları gibi: detaylar Kilidini sayısız SİTE aşamalarına kazanmak 3 yıldız; Set optimal savunma düzenleri ve düzenleri içinde Benim Savunma Otomatik Satranç;

Keskinleştirme senin taktikleri tarafından ziyaret Canavar Akademisi; Düello gerçek kullanıcılar, gerçek zamanlı canlı PVP için onların tahtlar ve iddia dünya hazine sandığı; Tahammül ile Gerilla versiyonu (Hayatta kalma versiyonu) için güncellgi hiç bitmeyen PATRONLAR; Toplamak, acemi ve yükseltme benzersiz canavarlar:

Tactical Monsters Rumble, farklı biri, Dr. Walter Mecha makineden beceri “nükleer savaş başlığı biten dünya gibi eşsiz, arka plan, iş ve gülünç yıkıcı yetenek” vardır Franky the Frankenstein, Medusa ve Griffin gibi fantezi canavarlar, hiç böyle bir koca ayak gibi önce gördün ve hayalet samuray Nobu canavarlar için WuKong ve Mumya gibi kurulan yaratıklar, kültürel için güçlü kahraman kartları çeşitli salmak; dünyanın Farklı yerinden arkadaşlarınızla Oynamak.

Güncel arkadaşlar dünya çapında kullanarak maçlar Girin; Klan ile * Ally paylaşmak taktik bilgi, sohbet ve kahraman canavar kartları ticaret için arkadaşları; böylelikle dünyadaki 1 numaralı klanı düşman akıncıları ve rütbe savuşturmak için kendi klan savunma Kurmak!

Tactical Monsters Rumble, LÜTFEN Ağ bağlantısı gereklidir NOT, otomatik satranç versiyonu bile çekiniz. * Rumble Arena indir, oynama-app öğeleri biraz da gerçek kazanç için satın alınabilir bedavadır taktik Canavarlar. In-app alımları cihazınızın ayarları aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

[email protected] halk e-Posta bize; Facebook üzerinde; Katıl Nifak kanal stratejisi sohbet: https://discord.gg/xyhhgb4*Taktik Canavarlar tam olarak geliştirilen, sahip olunan ve Camex Oyunları tarafından işletilmektedir Nifak grubumuza katılarak 500 ÜCRETSİZ mücevFarklı Almak*haberler ve güncellikler:

www.facebook.com/tacticalmonsters almak için bizi Takip edin. *Lemix Oyunları ile Canavar Kalesi favori karakter getirmek için ortak Camex Oyunları.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir