webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Summoners Greed Endless 1.17.6

Sen, en büyük ve en kuvvetli summoner, Kralın kalesine girdi ve paha biçilmez Kraliyet hazinesini çaldı! Ganimetinizi neşeyle ininize geri götürüyorsunuz Ama! Kral alarmı çaldı ve onu geri getirmek için sonsuz cesur kahraman ordusunu dağıttı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1332″]

Savunmanızı hazırlamanın vakti geldi! Bu boşta TD oyununda, kulelerinizi stratejik olarak yerleştirecek ve Krallığın en kuvvetli kahramanlarının sonsuz dalgalarına karşı savunmak için kuvvetli büyüler yapacaksınız. ‘Çalıntı’ (pshhh) ganimetinizi, alçak köylü, balta kullanan oduncu, buz büyücüsü ve kralın elit şövalyesi gibi çeşitli iyi niyetli kahramanlara karşı savun-onunla uğraşmak istemezsiniz!

Summoners Greed Endless; KRALIN ORDUSUYLA SAVAŞMAK İÇİN CANAVARLARI VE KÖLELERİ ÇAĞIR!Kralın kahramanca ordusunun dalgasından sonra dalgayı yenmek için sihirli toplar kazanın – savunmanıza yardımcı olmak için çeşitli canavarları, sürüngenleri ve köleleri çağırmak için summoner’ınızın portalına güç vermek için bunları kullanın!

Sıradan sümüklü böcekler, sümüklü böcekler ve Grimey – süper nadir ve saçma sevimli hellhound Mocha – veya insanüstü güce sahip destansı bir oyuncak ayı olan Teddy! Savunmanızı çağırmak için düzinelerce yaratıkla, Krallığın kahramanlarına karşı savunmak için gerekenlere sahip misiniz? GÜÇLÜ BÜYÜLER YAPIN.

Summoners Greed Endless; Bu Kadar saldırmaya CESARET EDENLER YOK. Kral aptal falan mı? Ateş toplarını ellerinden çekebileceğini unutmuş gibi görünüyor! Merhaba? Ateş torpidoları mı? Uyumsuz canavar ordusuna ilave olarak, düşmanlarınıza yukarıdan ölüm getirmek için kuvvetli büyüler yapabilirsiniz.

Canavarlarınızı güçlendirmek, savunmayı yeniden inşa etmek ya da İninizi Kralın ordusundan korumak için ateş topları, Yıldırım, buz ve daha fazlasını kullanın. Radikal!

SUMMONER’IN AÇGÖZLÜLÜĞÜ – VURGULAR kahramanlar ve Her canavar kuleleri ortak Toplama etkinliğini artırmak için Yükseltme kendi benzersiz yetenekleri ve ikincil güçleri var patronlar sonsuz dalgaları karşı Savunma summon canavarlar ve kuleleri;

Summoners Greed Endless; Onlarca , nadir, epik ve efsanevi canavarlar Stratejik büyü Kullanın maksimum zarar ve yükseltme yok etmek için kuleleri yerleştirin düşman kahramanlar, kendi benzersiz becerileri ile her çeşitli Yenmek , savunmayı yeniden inşa edin ve kölelerinizi parlatın bütünüyle yeni bir TD bilgi birikimi için orijinal grafikler ve benzersiz oyun. SAVUNMAK. TAHRİP ETMEK.

SUMMONER’IN AÇGÖZLÜLÜĞÜNÜ BUGÜN İNDİRİN!Sıkıntıların mı SupportAre? Bize e-posta gönderin [email protected] ya da ayarlar> E-Posta Usprivacy Politikası giderek oyunda bizi arayın: http: / / www. Pixio. Co / file / PixioPrivacyPolicy. PdfFacebook: https://www.Facebook.Com/summonersgreed/Instagram: https://www.Instagram.Com/summoners.Greed/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir