webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Strike Back 2.6

Cep telefonu ve tabletler için #1 FPS Deneyimine hoş geldiniz!Gidelim ! Ölümcül keskin nişancı tüfekleri versiyonern askeri dişliler, saldırı tüfekleri, makineli tüfekler ve devlet ile dünyayı kurtarmak için korkunç bir savaş katılmak için kendinizi temkinli alın.

SAVAŞ GÜÇSÜZLERE GÖRE DEĞİL ! 300’DEN FAZLA GÖREVLER BEKLİYOR.Savaş alanında cesur bir asker, geri gökyüzünde devasa yaratıklar grev, mutasyona uğramış örümcekler yere veya ölümcül makinelerden savaş bölgesinde şeyi yok.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1281″]

Strike Back Ya da karanlığın içinde hareket eden sessiz katil olmak, en iyi bakış noktaları bulmak ve tüm önemli Atış alabilir .Belki de imkansız görevleri yerine getirmek edebilecek frontline commando veya profesyonel keskin nişancı mısınız? Sen battlefield VARİOUS DÜŞMAN kalbinde görev çağrısı duyun karşılık SYSTEMİn Farklı kimse onunla karşılaşacaksın:

– Saldırı:Temel düşman, saldırı tüfeği kullanın. Makine: ağır silahlı düşman, el Bombası atmak ve daha fazla HP. Keskin nişancı: keskin nişancı tüfeği ile silahlı, bu düşmanın üzerine uzak ve yüksek, RPG beceri ile birlikte saldırılar, gerçek öldürmek ve öldürüldüler.

Strike Back Kullanır melee saldırı tüfeği şifacı:, ayrıca HP-kendileri için şifa beceri ve eşleri kullanır. Drone: robot uçan, özgürce yukarıdan saldırı, süper hızlı makineli tüfek ile. – Canon: Otomatik makineli tüfek robotlar. Yaratık götüren yengeç: ölümcül bomba-imha saldırısı ile kendilerini ve düşmanları yok etmeye eğilimli.Savaş bölgesinde birçok patronlar mücadele edecek. Hepsi bir kriz istilası olun.

Görevini braveBUİLD İTTİFAK, ELİT BİR FORCEAfter görevleri yerine getirmeye, kurtarma olacak, işe takım onlarla gelecekteki görevlerde işbirliği ve ortakları. Farklı bir takım üyesi, belirli pozisyon ve beceriye sahip, ve bu kriz işgaline karşı Farklı savaş etkili yardımcın oldular.

Asker Hank: bir komando, saldırı tüfekleri ve el bombası-beceri atma) bomba uzmanı uzmanlaşmıştır. Asker Jimmy: bir komando, makineli tüfek kullanır, ayrıca güçlü bir beceri, kara ve hava hedeflere saldırmak için, mümkün)

(Yetenek : İyileşmek tüm ekip üyeleri için HP)şifa uzmanı – Asker Lena: komando, RPG kullanın keskin nişancı tüfeği, bir uzman, öldürme şansımız güçlü ittifak, elit bir kuvvet Oluşturmak, kendi versiyonern savaşta karşı İttifak karşı İttifak ile ya da yüksek puanlar için Rekabet, Senin görevin silah ve destek öğeleri donata bilirsiniz:

Strike Back GERİ versiyonern combatİn SALDIRI için ordunun versiyonERN VE YIKICI FİREPOWERSThe belirli bir silah İLE ÖLÜMCÜL SİLAH savaş zoneCOMMAND BİR CEPHANELİK gitmek inanılır – keskin Nişancı tüfekleri öldürmek çekim için, saldırı tüfekleri, makineli tüfekler ve gizli silahlar ile cephe Almak, sadece elite force için.

El bombaları, RPG, ‘te gibi destek öğeleri yanı sıra, eğer suikast uzmanı iseniz, Farklı savaş alanında korku neden olan Eğer frontline ölü çıkmak isterseniz, burada cephe tercih makineli tüfek, bir silah geliyor Hayalet Silah , bir silah donatmak.Bu kriz işgaline karşı mücadele için en iyi silah ile kol, göreve temkinli.

Strike Back OYUN STORYThe hükümet ordunun savaş yeteneğini yükseltmek istediğiniz zaman büyük bir hata yaptı. Mars’tan güncel keşfedilen yaratık tarafından askerlerini güçlendirdi onlar. Bu yaratık güçlendirilmiş ordusu kontrolü ele geçirdiklerini şeyleri 47 kısıtlı alanda kontrolden çıktı.

Strike Back Bu gerçek bir kriz istila olur. Jones düşman mücadele, gelgit kök için imkansız görevler yapmaya katılalım.Savaş için mücadele almak ve Geri Grev: Elit Güç ile dünyayı kurtarmak!Farklıhangi bir sorunuz var mı? Http://rescue.brayang.com/bize ulaşın

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir