webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Stormfall Saga of Survival 1.14.7

Yüksek fantezi Stormfall dünyasında yer alan bu bedava dağıttığı hayatta kalma MMORPG’DE hayatta kalın, keşfedin ve ustalaşın.Bir vakitler Stormfall’ın seçkin bir ustası, güç için bir savaşta ihanete uğradınız.

Sürgün edildiğinde, şimdi sürgünde bir yaşam kurmalı ve Doğu Yürüyüşlerinde hayatta kalmayı öğrenmelisiniz – karlı zirvelerin, antik büyücülüğün, unutulmuş kalıntıların ve avdaki hayvanların ıssız bir ülkesi. Açlıkla savaşmalı, avlanmak için silah üretmeli, barınak inşa etmeli ve şımarık canavarlara ve diğer sürgünlere karşı hayatta kalmalısınız.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1317″]

Stormfall Saga of Survival; Kefaret için bir zaman olacak, ama önce … Hayatta Kalmalısın.Şimdi indirin ve bu zorlu MMORPG’DE savaşa katılın! Yeni bir dünyayı keşfedin ve içinde gizlenmiş sırları avlayın.*ÖZELLİKLER*MÜCADELE VE HUNTYou yine düşmanlarına meydan okumaya ve kendisine bir yer yapmak gerekir. Orman canavarları ve şımarık canavarlarla savaşmak için kuvvetli silahlar oluşturun ve yağmalayın.

Kendiniz hakkında bilgi edinin ve hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenin. Her zaman uyanık olun ve savaşa hazır olun! İnşa ve CRAFTExplore ve kendinizi korumak için bulabileceğiniz her şeyi kullanın. Göreviniz boyunca yeni silahlar, araçlar ve zırhları nasıl oluşturacağınızı öğrenin.

Doğa ile yaşayın ve avlanma ve yağma yolu ile malzemelerinizi yenileyin. Doğu Yürüyüşlerinin köşesinin ustası olmak için barınağınızı inşa edin ve geliştirin. Sihirli sırlarını keşfetmek kendiniz için ARCANE SORCERYChallenge ÖĞRENİN. Silahlarınızı güçlendirecek ve hayatta kalmak için daha iyi bir şans verecek rünler oluşturun. Yolunuza çıkanlara karşı kullanmak için gizli büyücülük sanatına hakim olun.

Stormfall Saga of Survival; Bilinmeyen karanlık ormanları ve Doğu Yürüyüşlerinin karlı dağlarını keşfedin – bu meydan okuma için yeteri kadar cesursanız. Gizli kalıntıların sırlarını keşfedin, yağma için avlayın, araziyi kavramanıza hakim olun ve içinden sızan kuvvetli sihir hakkında bilgi edinmek için vahşi alanların yeni bölgelerini keşfedin.

Lanete karşı koy, hayatta kalma arayışında karanlığa karşı bağışık değilsin. Kendinizi baştan çıkarıcı büyüsünden korumanız ve gücüyle savaşmanıza yardımcı olabilecek bir tanrıçanın sırlarını öğrenmeniz gerekir. Bu meydan okumaya hazır mısın?FACTİONSMeet hizip elçilerini barınağınızda keşfedin ve sırlarını öğrenin.

Stormfall Saga of Survival; Hizip görevlerini tamamlayarak itibarınızı oluşturun ve güç saflarına tırmanın. Aramanızın bu dünyada bir sınır bekçisi, Arcanist ya da Gölge tüccarı olup olmadığına karar verin!Vahşi doğaya hakim olmak, hayatta kalmak için vahşi doğaya sahip olmak mecburiyetinde kalacaksınız.

Daha hızlı seyahat etmenize ve yağmalamanıza yardımcı olmak için ATI evcilleştirin. Cesaretinizi inşa edin ve bu görevi üstlenip üstlenemeyeceğinizi öğrenin. Büyük kötü dünya sizi bekliyor. Sonsuza dek sığınağında saklanamazsın. Onu fethetmeye hazır mısın?Yeryüzündeki karanlık yaratıkları yenmek sizi bekleyen tek meydan okuma değildir. Bu dünyanın en karanlık köşelerinde, kötülüklerin en kötüsünü keşfedebilirsiniz.

Stormfall Saga of Survival; Eskilerin gizli büyücülüğü ile dolu hazineleri ve silahları yağmalamak için onlarla savaşın.Bir sonraki dağda curling dumanını inşa etmek tek bir şey manasına gelir-bu dünyada yalnız değilsiniz. Sığınağınızın dışında, sürgünleri ve en meraklı formun büyüsünü bulacaksınız.

Hayatta kalma arayışınızda diğer sürgünlerle nasıl başa çıkacağınız size kalmış. Akıllıca seçin veya yanlış tarafta sona erebilir!Lütfen dikkat: öğeler bu oyunda satın alınabilir. Bazı ödenen öğeler, öğenin türüne bağlı şekilde iade edilemez. Stormfall:

Stormfall Saga of Survival; Hayatta kalma Destanı İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Korece, Ukraynaca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Tayca, Vietnamca, Hintçe, Endonezyaca, Malezyaca ve Rusça olarak mevcuttur.

Https://plarium.Com/en/terms-of-use Kullanım https://www.Facebook.Com/stormfallsagaofsurvival/ Gizlilik Politikası: https://plarium.Com/en/privacy-and-cookie-policy/terms fotoğrafı web Sitesi: https://plarium.Com/support: [email protected]]Topluluk:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir