webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Stickman Legends 2.4.62

Çöp adam Efsane çöp adam oyunu, aksiyon, (RPG) rol yapma oyunu ve PvP (player versus player harika bir kombinasyonu-bedava oyun gölge bir dövüş stili var.Kahraman gölge savaşa sürükler, savaş epik fantezi bir gölge getirilecek pek çok zalim düşman, kötü canavarlar ve büyük patronlar karşısında.

[ilgiliUygulama icerik_id=”931″]

Çöp Adam Efsane Dünyanın en büyük çöp adam gölge savaşçı olmak için temkinli olun ve Gölge usta! ÇÖP adam DÖVÜŞ GAMESİn Farklı gölge savaşta SAVAŞ efekt ve Müzik içeren EPİK GÖLGE, karanlık dünyayı fethetme bir yolculuğa ve canavarlar tehlikeli ligde mücadele eden karanlık bir şövalye kılığına girebilirsin.

Stickman Legends, düşmanları ezmek, Dövüş Oyunları aşağılamak kötü patronlar Gölge Savaşlar fantezi dünyasına bedava! Efekt ve Müzik içeren Aslan Yürekli Kılıç, Efsanevi Gölge Savaşçı, Güçlü Zindan Bekçisi, Elite ArcFarklı Hunter, Güçlü Mage, Shadow Hunter:

Seçim için gölge kavga savaşçı ÇÖP adam GÖLGE FİGHTERSMany ÇEŞİTLİ SINIFLAR TOPLAMAK.Yapmanız gereken tüm dövüş sanatları ile güçlü çöp adam gölge savaşçıları eğitim ve Savaş Gölgesinde bütün canavarları vahsilik var. En iyi aksiyon RPG çöp adam dövüş oyunu shadow warrior için birden fazla yükseltmeleri özelleştirme NİHAİ ÖĞELERİ & efekt ve Müzik içeren TON;

Stickman Legends, GÜÇLÜ SKİLLSEnjoy.En tehlikeli canavarlara karşı mücadele etmek, savaşçı başlangıç olanlardan daha güçlü silahlara ihtiyacınız olabilir. Eylemde ve karanlık dünyayı yakmak! Efekt ve Müzik içeren KÜRESEL ÇÖP adam EFSANELER üstüne akıllı & usta bir şekilde mücadele ederek elit gölge savaşçı RANKİNGLead.

Stickman Legends, meydan diğer kullanıcılar bu inanılmaz çöp adam gölge savaşçıları Arenada Afiş 100 ilk sıralarda yer almak ve karakter. Çöp Adam Efsane; ses efektleri efekt ve Müzik içeren ÇARPICI TASARIM, EFEKT & GRAPHİCSYou büyüleyici grafik & ile hayran kalacaksınız.Karanlık bir şövalye olmak, karanlık kılıç kapmak ve epik gölge mücadelede bir bakışta canavarları yok edin!

Bu kesinlikle çöp adam Dövüş Oyunları ve ninja oyunları serisinin en iyi seçenek unutulmaz bir deneyim var.Download ‘Çöp Adam Efsane’ ve arkadaşlar şimdi anı paylaşın! Posta: [email protected] – Facebook Fanpage: https://www.facebook.com/groups/stickmanlegends https:

//www.facebook.com/stickmanlegends – Resmi Grup: – İnstagram: https://www.instagram.com/stickmanlegends – Twitter: https://twitter.com/stickmanlegends bize ulaşın.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir