e
sv
Steel-Rage-Mech-Cars-PvP-War-1

Steel Rage: Mech Cars PvP War

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 1
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
100%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
100%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

🟢 Steel Rage: Mech Cars PvP War 0.179 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

👉 Steel Rage: Mech Cars PvP War apk

Steel Rage: Mech Cars PvP War apk

Metal öfke app anahat
Ağır tanklardan ve büyük çatışma robotlarından boşaltılmış mı? Metal öfke, on-line savaş araçları atıcı wargame elde etmek için acele edin! Mech araçlarıyla yeni ücretsiz PvP hareket atıcısında dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın. Çatışma makinesini seçin, silahlarla, becerilerle savaşın ve savaşa saldırın. Geliştirmek ve stil ve moda ile mücadele tutmak makinaları özelleştirin. Hareket atıcı Savaşının şampiyonu ol!

Tam özelleştirme
Dövüş modanıza uyan metalik şövalye fiziğini, şasiyi, donanma silahlarını ve yeteneklerini seçin. Metalik şövalyenizi ekstra şık hale getirmek için bazı renkler ve kamuflaj ekleyin. Hızlı spor otomobil, zırhlı makine veya bükülmüş çatışma robotu yapın. Hepsi senin kadar!

🗡 Steel Rage: Mech Cars PvP War Mod Apk

Steel Rage: Mech Cars PvP War Mod Apk

Otomatik vücudumuzun ton
Bükülmüş savaş öfkesinde düşmanları geçmek için ayırt edici hareket özelliklerine ve görünümlerine sahip 13’ten fazla bedenimiz. Sedan, mini ve spor araçlardan Kas, SUV ve minibüslere

Steel Rage: Mech Cars PvP War Çok sayıda silah
Hafif, orta ve ağır donanma silahları. Makineli tüfekler, AP mermileri, füzeler. Vigilante yollarınızın bükülmüş atıcı silahlarını seçin!

Herhangi bir sürüş modası için şasi
Herhangi bir çatışma makinesi için tamamen farklı bir şasi seçin. Off-road işlevselliğini elde etmek için hızı, SUV süspansiyonunu ve hatta 6 tekerleği geliştirmek için spor süspansiyonunu kullanın veya metalik şövalyenizin manevra kabiliyetini uzatmak için tank izlerini ve metal Robotik örümcek bacaklarını seçin.

Taktik wargame becerileri
Bükülmüş robot tankınızı farklı savaş becerileri ile doldurun. Mech Robotik gibi daha yüksek koruma için güç savunması yapın, taktik manevralar için nitro enhance kullanın veya pusudan saldırmak veya taktiksel bir geri çekilme yapmak için görünmez olun. Savaşın gidişatını değiştirmek ve PvP bölgesinden metalik vigilante geçmek için en iyi zamanda becerileri kullanın!

Steel Rage: Mech Cars PvP War Bir dizi taktik alternatif
4 kadar tamamen farklı silah monte edin ve hepsinden bir tank gibi bir salvo yapın ya da en iyi zamanda herhangi birini kullanın ve kullanın. Kendinizi güçle koruyun, Robotik gibi savunun ve makineli tüfekler ve AP mermileri ile düşmanları patlatın. Kukuletadan füzeleri fırlat ve kendini örtmek için görünmezliği kullan. Ya da düşmanları kısa bir süre geride bırakmak için nitro enhance kullanın.

💰 Steel Rage: Mech Cars PvP War Unlimited Money

Steel Rage: Mech Cars PvP War Unlimited Money

Büyük PvP arenaları
Kırsal alanlardan metropollere kadar keşif ve manevralar için büyük bölgeler. Muhteşem arenaları keşfedin ve fayda sağlamak için araziyi, binaları ve farklı kapakları kullanın. Alınan düşmanların herhangi bir olasılığa sahip olmadığından emin olun!

Tam ölçekli savaş
Her maçta 30 kadar çatışma makinesi. Dinamik 6v6 savaşları. Çok daha fazla mücadele ve yol, her maçı farklı kılar!

On-line PvP Savaşı
Dünyanın dört bir yanından şampiyonlarla nefes kesen çapraz savaşlarda savaşın! İyi bir metal şövalye ile en iyi savaşçı ol ve skor tablosundan düşmanları geç!

Güzel 3D grafikler ve görseller
Tamamen detaylı araçlar ve savaş crossout arenalar. Canlı mech makineleri shooter epik patlamalar! Hareket boyunca inanılmaz grafiklerin tadını çıkarın!

Deney özgürlüğü
Kişisel intikamcınızı keşfedene kadar tamamen farklı wargame yapılarını kontrol edin. Ulaşılabilir herhangi bir zamanda her yerde savaşın! Hareket rekreasyonunun gücü veya farklı kısıtlamaları yoktur!

Basit kontroller
Sezgisel kontroller ayarlarda değiştirilebilir ve kullanışlı kullanıcı arayüzü makinenizin anında savaşmasına izin verecektir!

Çimdik grafik
Zayıf bir makinede bile koşmak için spora mı ihtiyacınız var? Metalik şövalyenize en uygun grafik setine karar verin!

On-line atıcı wargame! Modanızdan bir makine seçin, geliştirin ve özelleştirin ve dünyanın dört bir yanından gelen düşmanları herhangi bir kısıtlama olmaksızın çaprazlayın! Ortak güncellemeler ve yeni içerik malzemesi 2021 on-line wargame vigilante savaşçıları için hazır!

Ne oynayacağından emin değil misin? On-line twisted crossout Metal Rage’in bir parçası olun, şu anda uygun maliyet olmadan çatışma rekreasyonu elde edin!

Gözlemek:
Pahalı müşteriler! Her zaman yeni içerik materyalleri oluşturmaya, sporu, grafikleri ve Optimizasyonu geliştirmeye çalışıyoruz! Bize olayı yazınız böcek veya noktaları keşfedin

Rekreasyon ile ilgili dost ve müttefik sormak ya da keşfetmek lazım?
FB: www.fb.com/GDCompanyGames
Yardım: help@gdcgames.ru

GOOGLE PLAY

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478