webteknohaber.com

webteknohaber.com

Mount Blade

1.5

Download APK
3.6/5 Votes: 10
Version
1.5
Updated
May 30, 2022
Requirements
4.4
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Mount Blade size unutulmaz bir deneyim sunar – bu çok oyunculu üçüncü şahıs nişancının bir parçası olun, yollarınızı seçin, tüm seçenekleri ve tüm bu inanılmaz silahları konsol düzeyinde grafiklerle birlikte deneyin.zevk almak

Hücresel gadget’ınızı kullanarak sonraki savaş döneminde birincil katılımcıya dönüşün!

ASAL SAYINIZI SEÇİN

Asal olarak oynayın: ayırt edici yeteneklere sahip ortak avatarlar. Oyun türünüzü seçin: herkesi büyük bir canavarın tesisi gibi bir etkiyle yenecek misiniz, yoksa yıldırım hızıyla mı galip geleceksiniz? Mount Blade Her Asalın kendi kişisel yolları vardır, bu yüzden savaş türünüzü seçin, kazanın ve hatıralara kazınabilecek üstün savaşlarda zaferin tadını çıkarın!

YÜKSEK ADRENALİN AKSİYONUNUN TADINI ÇIKARIN

Enerjinizi dinamik 6v6 savaşlarda sunun. Canlanmalarda Prim Aralık arasında geçiş yapın, savaşın gidişatını değiştirmek ve kazanmak için yeteneklerinizi ve araçlarınızı kullanın. Tüm düşmanları yenmek, büyük faktörler ve sıralamanın çok başbakan için ayağa kalksın.

Mount Blade

ÖDÜLLER KAZANIN

Her zafer seni en başa yaklaştırır. Savaşlarda kendini göster, sıralama faktörleri kazan ve geliştirmelerin kilidini aç – yeni Asal Sayılar, yeni silahlar ve gruplar!

ATMOSFERİ HİSSEDİN

Makul grafiklerin yepyeni bir çağını yaşayın – güzel görünür sonuçların, ayrıntılı karakterlerin ve haritaların tadını çıkarın! Battle Prime sport motoru birçok hücresel ünite için optimize edilmiştir, böylece dinamik savaş sahnelerinden kesinlikle faydalanabilirsiniz!

Mount Blade Abonelik Verileri:

* Abonelik fonları, satın alma işleminizin onaylanması üzerine iTunes hesabınıza ödenebilir.

* Abonelikler rutin olarak yenilenebilir ve otomatik yenileme, mevcut aralığın ucundan en az 24 saat önce kapatılana kadar iTunes hesabınıza ücret ödenebilir. Yenileme bedeli Abonelik Planınıza bağlıdır. Alışılmış Abonelik Planlarımız:

* 3 günlük Deneme ile 1 haftalık Abonelik (4,99 $)

* 1 aylık Abonelik (14,99 USD)

* 6 aylık Abonelik (59,99 USD)

Mount Blade

Mount Blade Farklı para birimleri için değer, Uygulama Perakendecisi Fiyatlandırma Matrisindeki aynı değer aşamasına karşılık gelir.

* Ücretsiz deneme süresine sahip bir abonelik rutin olarak ücretli bir aboneliğe yenilenir. Ücretsiz deneme modelinizin otomatik yenilemesini satın aldıktan sonra, bunu Hesap Ayarlarınızda iptal edebilir veya işleyebilirsiniz. İptal, mevcut abonelik aralığının son gününden 24 saat sonra geçerli olabilir ve ücretsiz servise indirilebilir.

* Lütfen dikkat: Ücretsiz deneme süresi boyunca premium abonelik satın alırsanız, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı (varsa) iptal edilebilir.

YENİLİKLER

YENİ BİR MOD: HASAT. Düşmanlarınızla birlikte savaşın ve kazanmak için para toplayın.

Açık alanlar ve çok sayıda sığınak – yepyeni Liman haritası neredeyse tüm spor türleri için idealdir.

Bir çarpışmada kesin eylemler gerçekleştirirken, örneğin çarpışma başarıları gibi görünür bir doğrulama elde edersiniz.

Yağma yolu eklendi. Bu, derecelendirmedeki ilerlemenizi ve ilgili ödülleri gösterir.

Dengeleyici yükseltildi, yakalama doğruluğu geliştirildi, temel bölümler için ekstra ödüller eklendi ve daha fazlası güncellendi.
Google Play

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir