webteknohaber.com

webteknohaber.com

Star Wars Galaxy of Heroes 0.19.57340

4.0/5 Votes: 3

Report this app

Description

Star Wars Galaxy of Heroes 0.19.573400

Galaksinin ustası olmak için ikonik yerlerde en sevdiğiniz karanlık ve aydınlık yan kahramanlarla savaşırken Yıldız Savaşları hayallerinizi yaşayın. Star Wars : The Rise of Skywalker, Star Wars : The Last Jedi ve Rogue One : A Star Wars Story Şampiyonları da dahil olmak üzere her dönemin karakterlerini kullanarak battle squad stratejinizi oluşturun ve özelleştirin.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1722″]

Sıra tabanlı RPG savaşlarına katılın, takım arenasında ustalaşın, Luke Skywalker’ın ışın kılıcına sahip olun, arkadaşlarınızla bir Loncaya katılın ve stratejinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!Nihai TEAMRebel liderleri oluşturmak? İmparatorluk stalwarts? Star Wars evreninden kahramanlar ve diğer şampiyon RPG karakterlerini toplarken elit ışık ve karanlık taraf takımları meydana getirirken seçim yapmakta özgürsünüz.

Star Wars Galaxy of Heroes, Stratejinizi geliştirin ve bu destansı RPG savaş arenasında önemli hareketler yapın. Tamamlayıcı yeteneklere sahip takım arkadaşlarını seç ve rakipsiz bir kadroyla savaşa git!GALAXYDefeat rakiplerinin ustası olun ve uzak bir cantina’da bulunan Galaktik hologramlara hakim olarak zirveye çıkın.

Daha kuvvetli saldırılar ve daha büyük kazançlar için oynarken Star Wars kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirerek RPG savaş stratejinizi geliştirin. Ardından, galaksiyi fethetmek için Squad Cantina Savaşlarında, PvP Squad arenasında ve Squad turnuvalarında diğer oyuncularla savaşın.

Star Wars Galaxy of Heroes, Güçlü Şampiyonlarla oynayın, akıllı taktik kararlar verin ve Star Wars kahramanlarınızı hasarlarını artırmak ve RPG stratejinizi geliştirmek için serin ekipmanlarla donatın. Luke Skywalker’ın mukadder Grevinde ışın kılıcınızı serbest bırakırken şampiyon takımınızı durdurulamaz hale getirmek için eğlenceli yeteneklerin kilidini açın, Darth Vader’ın Force Crush ile düşmanları yok edin ve genç Han Solo’nun Hüner atışıyla rakiplerinizi alt edin.

Epik STARSHİP Battlescollect’e katılın Millennium Falcon da dahil olmak üzere ikonik Star Wars yıldız gemileri ve şampiyon savaş filolarınızı inşa etmek için Amiral Ackbar’ın Evi gibi büyük sermaye gemileri. Hızlı tempolu RPG tarzı uzay savaşında serin tutun, takviye dağıtın ve savaşın gidişatını doğru stratejiyle çevirin.

Star Wars Galaxy of Heroes, Eğlenceli yeni güçlüklerle yüzleşin ve Cesaretinizi test etmek için Filo arenasında yarışın. Sadece starship savaşları için ödül olarak mevcut karakterler için benzersiz yükseltme malzemeleri toplayın. Her yıldız gemisinin kendi takımı ve stratejisi vardır, bireysel yıldız gemilerine özel beceriler ekler.

Galaksideki en kuvvetli armada yaratmak için kuvvetli pilotları işe alın!ÜSTÜNE ışın kılıcını BİR GUİLDGrab arkadaşlar ile Raid arena girin ve KALKIN. Özelleştirilebilir bir lonca meydana getirirken Rancor, aat tankı ve Sith Triumvirate gibi patronlara karşı savaşın.

Üyelerin giderek gelişen bir savaş meydanına karşı tüm şampiyon karakterlerini ve yıldız gemilerini serbest bıraktıkları bölge Savaşlarında Loncanızla bir strateji yaratmak için işbirliği yapın. Toprakları fethetmek ve bölge Savaşlarında global lonca lider tablolarını yönetmek için diğer Loncalara karşı stratejik savaşlarda yüz yüze geldiğinizde bu RPG’DEKİ hakimiyetinizi gösterin.

Star Wars Galaxy of Heroes, Hizmet Şartları: http://terms.Ea.ComPrivacy ve çerez Politikası: http://privacy.Ea.ComGame EULA: http://tos.Ea.Com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/Visit

http://help.Ea.Com/en/star-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes / yardım ya da sorularınız için.EA, internet sitesinde yayımlanan 30 günlük bildirimden sonra çevrimiçi fonksiyonları devre dışı bırakabilir www.Ea.Com/1/servic//e-updates.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir