webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Spider Fighter Superhero Revenge v1.0.2

Spider Fighter Superhero Revenge v1.0.2 Örümcek Süper güçleri olan harika KAHRAMANRADİOAKTİF örümcek ısırığı, insanın bedeninde mutasyonlara başladı ve harika güçleri etkinleştirdi. Örümceğin güçleri arasında insanüstü güç, onu tehlikeye karşı uyaran “örümcek duygusu” gibi altıncı bir sezgi, kusursuz kavga becerileri ve harika yiğit sürati ve çevikliği bulunur.Yeni beceriler yaratın, örümceğin becerilerini tamamlayıcı pekçok cihazı yapılandırın: örümcek atıcıları, bir el feneri ve suçlulara bir ikaz işareti olarak bir örümcek sinyali ile birlikte düşmanları yönlendirmeye ve tuzağa düşürmeye yardımcı olur.Kahraman ile

VİLLAİNSAs MÜCADELE , süpervizörler, bilimsel kazalardan yahut bilimsel teknolojinin kötüye kullanılmasından sonra güçlerini elde ettiler.Suç Çetelerine karşı savaşların en iyi kahramanı OLBU örümcek kavga oyunu kabahat kötü adamlar kentinde gerçekleşir. Suç patronları kenti işgal etti. İnsan vücudunu tamamlamak ve mafyayı yenmek için harika örümcek becerileri ve yetenekleri yaratın! Polis ve ordu güçleri bozuldu. Büyük kent yıkılacak. Nasıl seçilmiş bir adam olarak senin sıran – sen örümcek harika yiğit savaşçısın! Bu yüzden bir harika yiğit ol ve en iyi örümcek yiğit kavga oyununda patronları yen!

Spider Fighter Superhero Revenge EPİC SPİDER GAMEThe spider oyunu, çocukluğumuzdan ve çizgi romanlarımızdan harika yiğit oyunları gibi beat ‘ em up türünde yaratılmıştır. Kahramanınızı sahnenin çevresinde hareket ettirin ve yakın kavga saldırıları ve destansı harika yetenekler gerçekleştirin.ULTİMATE DARK CİTY BRAWLSThis kavga oyunu örümcek yiğit ve çizgi roman başka harika kahramanlar hayranları için yapılmıştır. Hızlı uçan örümcek saldırınızla öngörülemeyen bir şekilde hareket edin, rakipleri yen ve bir ileri harika yiğit standardına tecrübe kazanın. Mutlak bir harika yiğit olmak için yeni faydalar, olağanüstü pasif ve aktif harika yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın! Suç kent sokaklarında öfkenizi serbest bırakın!

Spider Fighter Superhero Revenge KİLİDİNİ YENİ TARAK VE ABİLİTİESUse olağanüstü örümcek kuvveti, pasif yetenek ve yetenekler: ateş internet, swing, hava combo yapmak ve düşmanları için etraf atmak. Peter yahut Miles gibi olmak ister misin? En bilindik ve etkin harika kahramanlardan biri.Süper yiğit örümcek oyununu indir bir örümcek harika adamsın, düşmanlarının saldırılarından uzak duran bir örümcek gibi hareket et ve onları havaya vur. Bu harika güçlerle kavga oyununun bir melezidir.

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir