webteknohaber.com

webteknohaber.com

Spdr Hero Sprmn

1.0.1

Download APK
4.3/5 Votes: 40
Version
1.0.1
Updated
15 Kasım 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
165M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spdr Hero Sprmn

Spdr Hero Sprmn Yürümeye devam et! Koruyucu tam arkanda ve asla son nefesini verinceye kadar durmayacak.Tapınak 2 hayranları için orijinal olarak sürpriz getirmek devam edilecektir. Oyuncu dört farklı görünümlü karakterler: Tehlikeli Adam, Scarlett fox, Karma Lee ve Barry Bones olarak çalınabilir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1115″]

2 Tapınak vadede, hala Tapınak bekçisi— Kötü İblis bir Maymun takip edilirken, yine tapınaktan kaçmayı denemek gerekir. Hala koşma, atlama, kayma ve dönüş olacak olsa da, uçurumlar, zıp çizgiler, madenler ve ormanlar gidin gerekecek.Tapınakta oyun 2 orijinal olarak aynıdır Çalıştırın.

Temple Run 2, yukarı ekranda çukurlar ve engellerin üzerinden atlamak için parmağınızı; aşağı ördek ve slayt tavanlar ve tuzaklar taşkın altında parmağınızı Kaydırın; Tokatlamak parmağınızı ekranda keskin bir dönüş yapmak için sola veya sağa; yol boyunca yönlendirmek için, dar tehlikeleri önlemek ve bu süreçte güzellikler toplama cihazınızı Eğin.

Oyunda elde edilen kazançlar ile satın alınabilir güç-up ve açılabilir içerik veya işlemleri ile döviz satın alabilirsiniz. 2 Temple Run gerçekten alım gücü değil, ama kolay yoldan kazanç paketi satın alarak cazip.Eğer orijinal Temple Run oynadım, devamı hepiniz aynı anda hem tanıdık hem de güncel bir görünüm gerekir.

Temple Run 2, grafik çalışan eylemden önce Farklı zamanki gibi çılgın ve duyarlı olsa görsel olarak daha hoş bir deneyim sunmak için biraz manipüle edilmiştir.

ÖZELLİKLER Güzel güncel grafik Muhteşem güncel organik ortamlar güncel engeller Daha fazla oyun Daha fazla başarıları maymun, oo Büyük Farklı karakter için Özel güçler, oo, oo, oo, oo, oo, oo!!!Ayrıca diğer Oyunlar: Pokémon GİT m Fananees Şener ve Poke Destan, vb gibi düşünüyoruz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir