webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Sniper Strike Special Ops 500024

Kes, ortadan Kaldır ve çıkar. Düşmanla savaşmanın vakti geldi!Sniper Strike, sizi üç oyun modu ve yüzlerce görevle savaşa sokan yüksek oktanlı bir keskin nişancı deneyimidir. Mobil cihazlarda daha önce hiç olmadığı gibi AAA puan keskin nişancı oyunu yaşayın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1245″]

Heyecan verici ortamlarda keşif yapın, hızlı ateş savaşına katılın ve modern ekipmanlarını özelleştirerek nihai süper askeri inşa edin. Wolf, Jackson ve Strike Force’un geri kalanıyla birleşin, düşmanları hedefleyin ve kötü elit düzeni yok edin.

Sniper Strike Special Ops; Çevrimiçi savaşta arkadaşlarınızla yüz yüze savaşın ve skor tablosunun en üstüne ateş edin. Elit komutanları ve uşaklarını tatmin edici öldürme atışlarıyla yok edin! Delta ekibini korumak ve rehineleri kurtarmak için müttefiklerle arkadaş olun.

Çevrimiçi arkadaşlarınızı (ve düşmanlarınızı) arayın ve canlı keskin nişancı düellolarına meydan okuyun! Görevleri parçalamak ve elit düzen ile nihai hesaplaşmaya hazırlanmak için Klan arkadaşlarıyla güçlerini Birleştir. Daha fazla kazanmak olmadığına, daha iyi oynamak;

Sniper Strike Special Ops; leaderboard’da uçmanızı sağlayacak daha zorlu, daha hızlı zorlukları yükseltin ve katılın!İster canlı PvP keskin nişancı düellolarına katılın, ister rehineleri özel bir kurtla kurtarın veya arena modunda duran son kişi olmak için savaşın, bu kaçırmak istemediğiniz destansı FPS deneyimlerinden birisidir!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir