webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Sniper Arena PvP Army 1.2.9

Sniper Arena PvP Army 1.2.9 Keskin nişancı! Arenaya girin ve bu heyecan verici ‘keskin nişancı vs keskin nişancı’ canlı savaş oyununda #1 keskin nişancı olun! Dünya çapında 500 binden fazla keskin nişancı ile yarışın, skor tablosuna tırmanın ve bu önde gelen mobil deneyimde her savaşın tadını çıkarın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1970″]

Sniper Arena PvP Army 1.2.9 Cep telefonunuzun ekranında elinizde, savaş alanının sıcağında saf adrenalin acele ve realist savaş duygularını hissedin. Eyleme atlayın ve hemen savaşa katılın, oynamak ücretsizdir!

Nefes kesen 3D grafiklerin tadını çıkarın: dünyanın en iyi keskin nişancı tüfekleri, her küçük ayrıntıda süper realist ve otantik ve oyun mantığı ve denge açısından güzel tasarlanmış otantik keskin nişancı atış pozisyonlarına sahip 4 harika savaş yeri. Sezgisel kolay kontroller deneyin – TOKATLAMAK, ZOOM, ATEŞ!

Sniper Arena PvP Army, 3 oyun modunda yarışın: Deathmatch, Team Deathmatch ve Haritadaki 8 gerçek rakiple hakimiyet, en çok düşmanı vuran kişi turu kazanır. Çeşitli günlük görevler ve kapsamlı bir sıralama sistemi sayesinde, işe Alımdan Phantom rütbesine kadar keskin nişancı KARİYERİNİZİ geliştirin.

Sniper Arena PvP Army, Modern uzman ekipmanların kilidini açın ve yükseltin: keskin nişancı tüfekleri, mühimmat, kamuflaj ve özel araç gereç. Arkadaşlarınızla ittifak kurun ve durdurulamaz bir takım oluşturun! Onları skor tablosunun tepesine götürün, diğer takımları yen ve hakimiyet modunda bölgeleri kazanın.

Bu oyun oynamak için istikrarlı bir İNTERNET bağlantısı gerektirir. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla gerçek zamanlı çevrimiçi maçlar, herhangi bir mobil cihaz için paylaşılan bir sunucu ve canlı sohbet içerir.Daha fazla bilgi ve en son haberler için göz atın: https://www.Facebook.Com/SniperArenaGame

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir