How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Sky Children of the Light 0.10.1 (151555)

4.3/5 Votes: 6

Report this app

Description

Sky Children of the Light 0.10.1 (151555)

Ödül-Yılın (2013 Oyunu) Yolculuk arkasında yaratıcıları kazanan ve büyük beğeni toplayan Çiçek, kalpleri ısıtmak için belirlenen sosyal aksiyon çığır geliyor.Gökyüzü, bir güzel ve büyüleyici dünyasına hoş geldiniz-kingdom siz ve sevdikleriniz tarafından keşfedilmeyi bekleyen bir animasyon.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1716″]

Gökyüzünde Işık Çocukları olarak geldik, ıssız İngiltere takımyıldızları Kendi düşen Yıldızları dönme umudu yaymak.Gökyüzü Krallığı, Uçmak ve Karşılaşma gizemi ortaya çıkarmak için 7 rüya alemlerine.

Sky Children of the Light, keşfet ve tüm dünyadan gibi düşünen kullanıcılar ile karakter özelleştirmeleri keyifli bir seçim ile kendinizi ifade etmek için çekinmeyin – başkalarıyla karanlık alemlerine aksiyon için takdir göstermek için ışığın ruhları ortaya çıkarmak ve antik hazineleri Paylaşın hediyeler sahip olun ve büyümek dostluklar.

Benzersiz bir müzik deneyimi Keyfini birlikte armoniler oluşturmak – bir daha gelişi arasında dünya genişleyen Katıl – Ekip kaynaşmak… mevsimsel olaylar ve bölgelerinin genişletilmesi de dahil olmak üzere.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.