webteknohaber.com

webteknohaber.com

Sky Children of the Light 0.10.1 (151555)

4.3/5 Votes: 6

Report this app

Description

Sky Children of the Light 0.10.1 (151555)

Ödül-Yılın (2013 Oyunu) Yolculuk arkasında yaratıcıları kazanan ve büyük beğeni toplayan Çiçek, kalpleri ısıtmak için belirlenen sosyal aksiyon çığır geliyor.Gökyüzü, bir güzel ve büyüleyici dünyasına hoş geldiniz-kingdom siz ve sevdikleriniz tarafından keşfedilmeyi bekleyen bir animasyon.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1716″]

Gökyüzünde Işık Çocukları olarak geldik, ıssız İngiltere takımyıldızları Kendi düşen Yıldızları dönme umudu yaymak.Gökyüzü Krallığı, Uçmak ve Karşılaşma gizemi ortaya çıkarmak için 7 rüya alemlerine.

Sky Children of the Light, keşfet ve tüm dünyadan gibi düşünen kullanıcılar ile karakter özelleştirmeleri keyifli bir seçim ile kendinizi ifade etmek için çekinmeyin – başkalarıyla karanlık alemlerine aksiyon için takdir göstermek için ışığın ruhları ortaya çıkarmak ve antik hazineleri Paylaşın hediyeler sahip olun ve büyümek dostluklar.

Benzersiz bir müzik deneyimi Keyfini birlikte armoniler oluşturmak – bir daha gelişi arasında dünya genişleyen Katıl – Ekip kaynaşmak… mevsimsel olaylar ve bölgelerinin genişletilmesi de dahil olmak üzere.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir