webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Shooting World 1.2.43

Çekim dünyasına hoş geldiniz, inanılmaz bir 3D FPS mobil oyun. Oyunun mantığı çok kolay, yalnızca daha yüksek puanlar almak için çeşitli hedefleri hedeflemek ve vurmak için silahınızı kullanın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1350″]

Ve oyun bütünüyle ücretsizdir, gelin ve efsanevi atıcının doğuşuna tanık olmak için arkadaşlarınızla beraber meydan okuyun.Oyun fonksiyonları: – basit ve benzersiz silah taşıma bilgi birikimi, bir el kolayca hedefi tamamlayabilir ve ateş edebilir.- Kar98k, M24, AWM, Barrett.

Shooting World; Bu inanılmaz silahların hepsi ücretsizdir ve bunları seviyelerden geçerek alabilirsiniz.- Birçok şaşırtıcı 3D harita ile, farklı ortamlarda ve hava şartlarında hedefleri vurmayı deneyebilirsiniz.

Şişeler, dronlar, kamyonlar, meyveler, tabaklar … Çok çeşitli çekim hedefleri, çeşitli çekim eğlenceleri elde edebilirsiniz – kendinize meydan okuyabileceğiniz ve çekim becerilerinizi devamlı geliştirebileceğiniz özel olarak tasarlanmış yüzlerce seviye. – Çevrimdışı oyunları destekleyin, daima ve her yerde oyun başlatabilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir