webteknohaber.com

webteknohaber.com

Ships of Battle Age of Pirates 2.6.28

4.3/5 Votes: 17

Report this app

Description

Ships of Battle Age of Pirates 2.6.28

Ships of Battle Age of Pirates 2.6.28 Ahoy, kaptan! Kraliyet Karayip Denizi dünyasının en korkulan korsanlarından biri olmaya hazır mısınız? Korsan geminizle beraber, yerleşimi fethetmek ve ele geçirmek için Küba ya da Nassau yakınlarındaki keşfedilmemiş bir adaya yelken açın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1241″]

Ships of Battle Age of Pirates; Savaş gemileri: korsanlar Çağı, destansı savaşlarla savaşırken dünyayı keşfetmek için bir strateji oyunudur. Gemi Dövüş Oyunları arıyorsanız, şimdi indirin ve şimdiye kadarki en iyi Korsan oyun Simülatörünü oynayın!

Diğer korsan hırsızlarıyla savaşın, ticaret gemilerini yağmalayın, bu korkunç savaş dünyasında savaş oyunları ve gemi savaşları kazanın. Şimdiye kadarki en iyi korsan hırsızları oyunu! Onları kazanmak için epik savaşlar sizi bekliyor, ne bekliyorsunuz?! Şimdi indirin ve şimdiye kadarki en iyi gemi oyununu oynayın!

Ships of Battle Age of Pirates; Tüm korsan oyunlarını, gemi savaşlarını ve gemi dövüş oyunlarını kazanabilir misin ? Şehrinizi ve korsan geminizi en iyi olmak için büyütebilir misiniz? Tüm efsanevi gemi oyunlarının gemi savaşlarını kazanabilir misin?

Acımasız korsanlar ve Yelken ile bu eylem ve strateji oyunu seven seas ile savaş için cesaret mi? Savaş – Korsan oyununun muhteşem gemilerini oynayın ve kendi imparatorluğunuzu inşa edin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir