e
sv
Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 1.21.1

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiNEKKI Inc

Shadow Fight 3 1.21.1

Shadow Fight 3, Android: 5.0 ve üstü gerektiren çevrimdışı bir oyundur. 17 Temmuz 2017’de Ken temelda’da piyasaya sürüldü ve 16 Kasım 2017’de dünya genelinde piyasaya sürülecek. Shadow Fight 2, mobil cihazlarda en popüler ve popüler olanlardan birisidir, halefi olarak, önceki bölümlerden en temel fark bütünüyle üç boyutlu grafikler, kesirlerin varlığı, kahramanın aşamalı ayarı, yüzlerce görev ve görev, çevrimiçi savaş olasılığı olacaktır.

Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service Mobil cihazlar için inanılmaz derecede eğlenceli ve heyecan verici bir oyun, size saatlerce unutulmaz eğlencenin beraberinde çok sayıda...

Eğer SF 2 hayranı iseniz, o zaman bazı RPG dokunuşuyla inanılmaz yetenekli dövüş 2D oyun için SF 3’ü denemelisiniz. Karanlık 2D’DEN renkli 3D tarzı oyuna kadar, SF 3 çok değişti. Hala şimdiye kadar alabiliriz ne güzel online fonksiyonları ile problemsiz oyun. Oyun herhangi bir yanlış olmadan saniyede 60 kare üstünde çalışır ve tüm aksiyon dizileri güzel pozitif grafikler ve şaşırtıcı arka planlar ile pürüzsüz görünüyor.

Shadow Fight 3, Müzik ve ses efektleri en üst düzeydedir. Değişim anında gölgeler dünyasına adım atın. Tüm karanlık sırlarını ortaya çıkar ve bu toprakların gördüğü en büyük savaşçı ol. Bu RPG dövüş oyununda, kaderi henüz belirlenmemiş bir kahramanın rolünü üstleneceksiniz.

Geleceği nasıl görüyorsun? Karar senin! Üç farklı dövüş stilinden birini seçin, deney yapın, ekipmanınızı birleştirin, yeni yeni hareketler öğrenin ve maceralarla dolu büyük bir dünyayı keşfedin! Modern teknolojiler ve pürüzsüz animasyonlar sayesinde mümkün olan gerçek bir mücadelenin güzelliğinin tadını çıkarın.

Shadow Fight 3, Kendi dövüş stilinizi yaratın SF 3, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 benzersiz dövüş stili sunar. Yeni hareketler, perks, silahlar, dişli toplayın ve bunları arzu ettiğiniz gibi birleştirin. Hızlı ve zarif, kuvvetli ve yıkıcı, esrarengiz ve ölümcül olun. Kendine özgü oyun tekniğinizi ve kişiliğinizi temsil edecek bir karakter yükseltin. Teknolojinin kenarında Shadow Fight 3, dövüş türünü yepyeni bir teknolojik seviyeye taşıyor.

Renkli grafikler, pürüzsüz animasyonlar, realist fizik ve efektler, daha önce hiç görmediğiniz canlı ve nefes alan bir dünyanın fotoğrafını yaratır! Derin ve sürükleyici hikayesi SF 3 hikaye odaklı bir oyundur. Kendinizi ortada sizinle büyük bir savaşın eşiğinde olan tehlikeli bir dünyada bulacaksınız.

Üç kuvvetli grup bu toprakları parçalara ayırıyor ve birbirlerine karşı komplo kuruyor. Hangi tarafı seçerdin? Siz karar verin! SF 3’te çok sayıda silah ve zırh var. Eğer nadir bir askeri mal koleksiyonuna sahip olmayı hayal ettiyseniz, o zaman şimdi zamanı! Gölgeler dünyası en maceracı olanlar için harika ödüller aldı!

Epik dişli toplayın, birleştirin ve yükseltin, yeni ölümcül hareketler ve perks ile donatın. Düşmanınızla stil ile savaşın! Hepsi yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır. Gölge – Muhteşem görseller – 3 farklı taraf ve dövüş stilleri – perks ve supermoves Yüzlerce Karakter yaratma aracı.

Çeşitli dövüş modları da oyun gibi düşünüyoruz: Durango (İngilizce) (Yayınlanmamış) Vahşi Topraklar, Lineage2 Devrim ve Kader/Büyük Sipariş, vb toplamak için özetle 3: – Pürüzsüz animasyonlar ve realist fizik – Muhteşem GÖLGE tabanlı dövüş mekaniği – dişli ve silah Birçok Mücadele.

Google Play Linki

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478