webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Shadow Fight 2 2.6.1

40 000 000 kullanıcı ile ünlü Facebook şut hitinin devamısshadow Fight 2, RPG ve klasik dövüşün tırnak ısırma karışımıdır. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir zırh seti ile donatmanıza izin verir ve düzinelerce realist animasyonlu dövüş sanatları tekniğine sahiptir!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1127″]

Düşman, İblis patronların aşağılamak ezmek, ve Gölgeler Kapısı kapamak için. Tekme için ne alır, yumruk, atlama var mı, ve zafer için yol kesmek? Öğrenmenin tek bir yolu var.- Anall-new animasyon sistemi sayesinde şaşırtıcı derecede realist ayrıntılarda görselleştirilen epik savaş dizilerine dalın.

Dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir savaş arayüzü sayesinde düşmanlarınızı lezzetli sezgisel kontrollerle yok edin.-Heyecan verici, ilgi çekici bir hikaye ile bu aksiyon dolu, adrenalin dolu savaş RPG’SİNDE tehditkar iblislerle dolu 6 farklı dünyada seyahat edin.

Savaşçınızı epik kılıçlar, nunchacku, zırh takımları, büyülü güçler ve daha fazlasıyla özelleştirin.Gölge Dövüşü 2. Savaş Başlasın!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir