webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Score Hero 2.50

KAHRAMAN OLMAK! 700 zorlu seviyede KAHRAMANIN dramatik kariyer keşfederken, pas, Ateş & efsanevi durumunuzun Puan!Sürükleyici özgür akan 3D Skor! Oyun eylem kontrol etmenizi sağlar. Topları ile hassas Split savunma, ya da üst köşeye çekim bend, rakipsiz bir android futbol deneyimi kontrolü size koyarak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1701″]

Bugün ÜCRETSİZ indirin ve oynayın! 720 Seviyeleri ve Win hediyeler, kupa kazanmak, gol, değiştirme kulüpleri sayma, ÖZELLİKLER ülkenizde temsil eder ve zafer için gidin! Bölüm madalya ve şeref için düzenli etkinlikler al!güncel Puan!

Score Hero, farklı zamankinden daha motoru sağlayan daha fazla özgürlük ve stratejik oyun!Basit oynamak zor Çarpıcı 3D grafikler usta, benzersiz bir görünüm için en yakın arkadaşlarınıza karşı Kahraman Özelleştirmek ve Akıllı AI geçirir uyum sağlar ve Facebook ile farklı Connect ile Farklı oyun yapma çekim rekabet hissediyorum sahneler ve animasyonlar kes! Google Play başarıları & liderler kim üst sırada görmek!

Score Hero, arasında senkronize ilerleme Google Play Bulut ile cihazlar!Bir oyuncu olarak tüm kariyerini grafik Hikaye ilgi çekici, ve daha fazlası!Şansını dene, bu gol, KAHRAMAN ol!ÖNEMLİ* Bu oyunu oynamak için bedava, ancak ek içerik ve oyun öğeleri gerçek kazanç için satın alınabilir.

(Varsa) * bu uygulama oyun içerik ve reklam indirmek için wifi veya android veri kullanır. Ayarlar/android Veri içinde bu oyun android veri kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz.* Bu uygulama üçüncü taraf reklam içerir.

İstenmeyen reklam Eğer oyun kazançsı dükkandan satın alırsanız devre dışı bırakılır.Youtube.com/firsttouchgames BİZİ ZİYARET edin: www.ftgames.comLIKE BİZE: facebook.com/scoreFarklıogameFOLLOW BİZE: twitter.com/firsttouchgamesWATCH

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir