webteknohaber.com

webteknohaber.com

Rumble Stars Football 1.6.5.3

3.3/5 Votes: 3

Report this app

Description

Rumble Stars Football 1.6.5.3

Öğrenmek için deli fizik ile patlayıcı çok oyunculu futbol ve kolay ama zor oyun ana. Rumble Yıldız epik takımını topla ve Ligler gerçek zamanlı PvP futbol oyun dolu bu eylem doğuyor!

Mükemmel pozisyonu Rumblers sapan, rakiplerinizi atlatmak için ciddi hedefler yapmak zamanlama ve yapı stratejik kombinasyonları usta! Sonra takım yükseltin ve dünya sıralamasında yer almak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1213″]

Rumble Stars Football oyun akıllı combos Olun ve mükemmel bir takım oluşturun; kilidini güncel Rumblers bölümler & İlerlemeyi; Ligler ve yükselmeye rakiplerinizi atlatmak zamana dayalı Epik karakter ve benzersiz bir fizik gerçek dünyadaki özellikleri: arkadaşlarınıza karşı futbol Oynamak ve diğer kullanıcılar.

Amp katılın; oluştur Kulüpleri, diğer kullanıcılar ve iş ile birlikte Meydan Clubmates ve arkadaşları saflarında özel maçlar ağ bağlantısı gereklidir (oyun)Rumble Yıldız TV en iyi kullanıcıları izleyerek güncel taktikler Öğrenmek yükselmeye sohbet!

Destek:sorunlar mı yaşıyorsunuz? Https://frogmind.helpshift.com ziyaret veya oyun Ayarları > Yardım ve Destek için giderek bize ulaşın.Gizlilik Politikası:https://frogmind.Servicehttp://frogmind com/Gizlilik Politikası/Şartlar.com/tos/Ebeveyn Rehberi:http://frogmind.com/anne/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir