webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

RULES OF SURVIVAL 1.367267.430713

Deathmatch’in şimdi heyecan verici bir destansı ölçeğe yükseltildiği yepyeni survival Arena kurallarına hoş geldiniz! Bu, şu an için dünya genelinde 280 milyondan fazla insan tarafından oynanan bir savaş Royale oyunudur.

Size 300 oyuncunun çok çeşitli arazilerde savaşmasına izin veren bütünüyle yükseltilmiş yeni 8×8 kilometrelik bir harita sunalım. Sadece bir tanesi hayatta kalacak! Dikkatli olun, güvenli bölgeniz daralıyor! Çok dağınık silah toplamak, dişler için kendinizi hazırlayın ve benzeri taktikleri kullanır.

[ilgiliUygulama icerik_id=”931″]

RULES OF SURVIVAL, Alarm Bu yalnızca herhangi bir hayatta kalma oyunu değil. Hayatta kalma kurallarını yeniden yazacaksınız!Şimdi dünya standartlarında bir savaş royale atılmak gel! Oyun özelliği Run or Fight!- Büyük bir HD haritada mutlak adil oyun.Ayakta Kalan Son Adam!- Hayatta kalanların 120 savaşında Solo ya da takım modu.

Al ve Kullan!- Çok çeşitli ateşli silahlar ve aksesuarlar.Hızlı ve Öfkeli!- Farklı arazilerde araç sürün.Yardıma ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmek için oyun içi “Yardım” ı tıklayın.Heyecan verici güncellemeler almak için bizi takip edin:

Facebook: https://www.Facebook.Com/RulesofSurvivalTwitter: @ RoS_Mobile ; @ RoS_JPofficial YouTube: https://www.Youtube.Com/c/RulesofSurvivalOfficial Web sitesi: http://www.Rulesofsurvivalgame.Com/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir