webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Royal Revolt 2 6.1.1

Krallığınızı RTS savaş stratejisi ile zafere götürün ve ROYAL REVOLT 2 RPG aksiyon dünyasında en kuvvetli Kral ya da Kraliçe olun.Başarının anahtarı, saldırı savaş becerileriniz ve RTS Fetih stratejinizdir. Onları düzenli şekilde RTS savaş stratejisi taktiklerine ve birliklerine göre ayarlayın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1688″]

En zorlu çatışmaya kolayca direnen destansı bir kule savunması oluşturun. Ordularınızı, kule savunma RTS stratejinizi ve Engellerinizi akıllıca seçin, çünkü Krallığınız düşman Krallıklarınızı korkutmaya ve kuvvetli okçular, Paladinler ve hatta Kurtadamlar ve Ejderhalar ordusuna dayanmaya çalışırken kale savunmalarını RTS aracılığı ile yok etmeye bağlıdır.

Sadık bir evcil hayvan arkadaşı ve Kraliyet koruyucusu ile işbirliği yaparak, önünüzde yatan herhangi bir destansı görev ve düşman kulesinin savunmasına hazırsınız!Her zaman vampir kökenlerini takip etmek ve bir krallığa baskın yapmak istediniz mi? Bizim çeşitli RPG oyun mekaniği ile yapabilirsiniz!

Royal Revolt 2; Epik yağma arayışı ve envanteriniz için efsanevi öğeleri toplayın ve bunları Kralınızın ya da Kraliçenizin gücünü geliştirmek için kullanın! Bunu yaparken, sayısız özelleştirme seçeneği seçebilir ve destansı Kahramanınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Destansı kasklar ve efsanevi zırhlar toplayabilirsiniz.

Tabii ki, savaş stratejinizi efsanevi bir silah olmadan planlayamazsınız. Dev lezzetli havuç oyununa ne dersin? Hayır. Ayrıca daha uzun oynayabilir ve kılıç ya da hançer gibi daha kuvvetli öğeler bulabilirsiniz…Efsanevi, Uber ve hatta uzman nadirliğe dikkat edin!

Demirci, gerçek bir RPG oyun tarzında daha iyi öğeler oluşturmanıza yardım edecek! Kilidi açıldıktan sonra, XP ve hasar artışı gibi avantajlar ekleyerek bunları geliştirebilir ve geliştirebilirsiniz! Demircinin yardımı ile, İhtiyacınız olmayan eşyaları eritin ve incileri toplayın.

Daha sonra, bu rpg oyunu dostu Demirci suç ve savunma için büyülü Runes uygulayabilirsiniz. Oyun değiştiren becerilerin kilidini açacaklar ve mechanics.As gördüğünüz gibi, Royal Revolt 2 Tower Defense & War Strategy pek çok derinlik ve RTS stratejik seçeneği sunuyor.Oyun fonksiyonları: Kule Savunma MMORPG herhangi bir saldırıveyayanabilecek kuvvetli bir kule kale savunması oluşturun.

Yolunuzu oluşturmak arzu ettiğiniz RTS savunma ordunuzu, engellerinizi ve kule savunma stratejinizi seçin. Krallığınızı yükseltin, bir yol ve kule savunmanızı düzenleyin. Kralınız için bireysel oyun tarzınıza uyacak en iyi öğeleri ve büyüleri belirleyin.

Kalenizi korumak için kuvvetli paladinler ve destansı canavarlar yerleştirin. İttifaklar Kur – RTS savaş stratejisi Oluştur arkadaşlarınızla beraber oynayın veya destansı güçlendirmeler ve hazineler için arenada savaşabilecek kuvvetli bir ittifak yaratmak için dünyanın dört bir yanından oyunculara katılın.

Arkadaşlarınızı İttifakınıza bağışlayın ve Kalenizi korumak için kuvvetli efsanevi canavarların kilidini açın. Paylaşmak önemsemektir! Düzenli savaş etkinlikleri ☆ İttifak Savaşlarında, Fetihlerde ve Ninja olaylarında kimin gerçekten en iyi taktiklere sahip olduğunu görmek ve sandıklar ve güçlendirmeler gibi büyük ödüller almak için savaşın. Festivallerde mevsimleri kutlayın!

Ayrıca, collector ve boost events gibi Krallığınız için özel avantajlar sunan ek zamanlanmış etkinlikler! Kale Şehrinizi keşfedin Silahlarınızı Demircide dövün. Sohbet etmek için Büyükanneyi ziyaret edin (ve epik ganimet). Kale savunmanızın altındaki mistik zindanı keşfedin ve kuvvetli orduların kilidini açın!

RTS zindan Fetih için hazır olun! Güçlü Krallığınızı zafere götürmeye hazır mısınız ? Kraliyet isyanı 2 Kule Savunma ve savaş stratejisinin RPG aksiyon dünyası sizi bekliyor!Hizmet Şartları: Royal Revolt 2 Tower Defense RTS & Castle Builder indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir.

Bu fonksiyonları kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Hizmet şartlarımıza göre, Royal Revolt 2 Tower Defense RTS & Castle Builder, sadece 16 yaş ve üstü kişiler için ya da ebeveynlerin açık izni ile indirilmesine ve oynatılmasına izin verilir.

Burada daha fazla bilgi edinebilirsiniz: http://www.Flaregames.Com/parents-guide/By bir Flaregames ürününe erişirken ya da kullanırken, hizmet şartlarımızı kabul etmiş olursunuz (www.Flaregames.Com/terms-service/).

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir