webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Rodeo Stampede Sky 1.27.2

Rodeo Stampede Sky 1.27.2 Eyerleyin ve savannah’ın bu tarafındaki en korkunç yaratıklarla savaşmaya hazır olun. Aslanlar, Kaplanlar ve ayılar bu rodeo yıldızı için uygun değildir. Bir Kement ve on galonluk bir şapka ile donanmış, izdiham buffalo, filler, devekuşu ve daha fazlasının sırtlarından sallanır.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1682″]

Rodeo Stampede Sky; Bu Zıplayan canavarların üstüne sıkıca tutun ve yalnızca kalplerini kazanabilirsiniz. İzdiham bittiğinde, Hayvanat Bahçesi başlar! Muhafazaları dört ayaklı arkadaşlarınızla doldurun ve patronlarınızın merakla bakmasına izin verin.

Bu bayan için buffalo egzotik animalsDodge olan, filler, ve her çeşit sırtında vahşi stampede ile YEEHAWRide istiyorum – ve Gökyüzü sizin karakterinizin ziyaretçi collectionExpand hayran gelip 1[Gerekli Erişim İzni]visitorsWild Sonsuz Koşucu Macera büyük ödülleri kazanmak için;

Hayvanat Bahçesi Yönetmek wearİnvite için şapkalar çok çeşitli ZooCollect göstermek için yüksek scoresCatch ve her şekil ve büyüklükte dost Hayvanlar için chase engelleri önlemek değil, vahşi bir yolculuk olduğunu. StorageAccess, uygulamanın ekran görüntülerini ve ekran kayıtlarını sosyal ağ platformlarında paylaşmak için gereklidir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir