webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Rocket Royale 2.0.8

Roket Royale bir Tür Savaş Royale oyunlarından birisidir, temel amacı bir roket inşa etmek ve adadan uçmaktır! Bunu yapabilmek için düşen göktaşlarından işçiliği kaynakları bulmanız gerekir. Tabii ki, diğer oyuncular roketinizi kaçırmak isteyecekler, bu nedenle onu koruyun!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1532″]

Yakacak odun toplayın ve pozisyonlarınızı korumak için bir kale inşa edin. Eşsiz battle royale oyunu, çevrenizdeki kapakları işçiliği ve inşa ederek pek çok taktik ortaya koyuyor! % 100 yıkılabilir ortam, her bina yok edilebilir ya da sökülebilir!

Rocket Rocket Royale’in paraşütleri ya da küçülen ölü bölgeleri yoktur, ancak bunun yerine adanın etrafında gezinmek için portalları kullanabilirsiniz.Rocket Royale multiplayer, takım başına 3 oyuncuya kadar Solo, ikili ve Takım sunuyor. Tüm oyuncular çevrimiçi gerçek insanlar, sahte botlar yok!

Keşfedilecek çok fazla içerik var: karakterler, çekiçler, avatarlar, özel roketler, hatta danslar! XP kazanmak ve bu sayede global Liderler rekabet ilerleme!Oyun ek indirme olmadan 100 MB’den daha az gerektirir ve düşük nitelikli cihazlar için çok iyi optimize edilmiştir!Özellikler: – benzersiz roket savaş Royale oyun.

Her şey yok edilebilir! Gerçek Sandbox modu. – Zanaat savunmaları, kaleler, kuleler, Gökyüzü Köprüleri, mümkün olan her şey!- Gerçek zamanlı hızlı tempolu 25 oyuncu çevrimiçi maçlar!

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın, arkadaş listenizle arkadaş oyununuza bağlanın.-Alabileceğiniz en yüksek FPS (saniyede Kare)!- Yağmalamak için tonlarca eşya ve silah!- Büyük açık dünya savaş alanı.Yaratıcı olmaya, akıllı davranmaya ve büyük yıkıma neden olmaya hazır mısınız?

Rocket Royale’e hoş geldiniz!İşte bedava dağıttığı bir ödül için promosyon kodu: XXXYYZZZJoin Facebook’ta bizlere katılın: https://facebook.Com/groups/rocketroyale/Follow Twitter’da bizlere: https://twitter.Com/GameSpire_org

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir