webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Robot Warfare 0.2.2310

Robot Warfare 0.2.2310 bu türün gerçek ustalarından nefes kesen pek çok oyunculu çevrimiçi atıcı. Benzersiz yetenekler ve silahlarla kendi robot garajınızı toplayın ve dinamik 6v6 Savaşlarında düşmanlarınızı yen! Unique benzersiz yeteneklere sahip 25 + orijinal robotsHuge robot çeşitliliği.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1716″]

Binalara atlayın, kapaktan kapağa manevra yapın, kalkanların arkasına saklanın ya da düşman hatlarına tam görünmezlik içinde sızın – daima arzu ettiğiniz gibi oynayın! Ayrıca yalnızca seviye atlayarak bedava dağıttığı bir sürü robot alacaksınız! Test-drivesen yeni premium robotları test etmek için eşsiz bir fırsat.

Robot Warfare; En iyi robotları bütünüyle bedava dağıttığı alın! İstediğiniz robotu kiralayın, yükseltin ve savaşlarda savaşın. Birkaç savaştan sonra, robot sonsuza dek senin olacak! DronesUnique drone-yardımcılar yanınızda savaşıyor! Ekstra ateş gücü için drone’unuzu en sevdiğiniz silahla donatın!

1 savaşta 10 robota kadar kullanma becerisi! En sevdiğiniz robotlardan hangisinin savaşa getirileceğini seçmenize gerek yok – hepsini kullanabilirsiniz! Yükseltme sistemi robotlarınız ve silahlarınız için özel yükseltme sistemi. Great büyük HD graphicsAwesome görseller: detaylı robotlar ve güzel haritalar!

Sosyal ağlarbiz büyük bir oyun topluluğuna sahip! Bize katılın, direk olarak geliştiricilerle konuşun, oyuncularla sohbet edin, en son haberleri alın ve muhteşem yarışmalarımızı ve ödül çekilişlerimizi kazanın! FB: https://www.Facebook.Com/robotwarfare

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir