webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Roblox 2.439.407706

6 000 000 aylık oyuncu topluluğuna katılın ve 3D çok oyunculu oyunlardan (atıcı, RPG, MMO) arkadaşların kereste fabrikaları inşa ettiği ya da uzay gemileri inşa edip uçtuğu etkileşimli maceralara kadar inanılmaz dünyaları keşfedin.

Herkesin macera yaratabileceği, oyun oynayabileceği, rol oynayabileceği ve arkadaşlarıyla beraber öğrenebileceği hayal gücüyle çalışan nihai sanal evrene hoş geldiniz.OYUN ÖRNEKLERİ – Oyun paintball ile arkadaş İşletilen bir pizza dükkanı – Keşfetmek diğer galaksiler.

 

[ilgiliUygulama icerik_id=”1697″]

İkisi de düşman uçağı – Savaş korsanlar – Yarış rakipler engel kursları – Muharebe zombi Yıldızlı bir defile – Takılmak arkadaşlarınız bir sanal clubFEATURES Devasa çok oyunculu oyun platformu – Binlerce oyunlar için seçim – Özelleştirilebilir karakterler.

Etkin ileti ve sohbet fonksiyonları- In-app purchasesPLEASE NOTEROBLOX indirmek ve yüklemek için bedava dağıttığı, indirmek için bedava dağıttığı. Bununla beraber, bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir.

Bu tür savaş oyunlarını oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir ve Wi-Fi üzerinden en iyi biçimde çalışır.ZATEN BİR HESABINIZ VAR MI?Mevcut  hesabınıza giriş yapın ve hareket halindeyken oynayın!ROBLOX Hakkında SSS.1.

Neden myaccount’a giriş yapamıyorum?Saatinizi ve diliminizi sıfırlayın. Bilgisayarınızın saatinin şu an için doğru olup olmadığını kontrol edin. Göründüğü kadar garip olsa da, bilgisayarın saatinin biraz kapalı olması çeşitli problemlere yol açabilir. 2. Genel bağlantı problemleri ve ne yapmalı?

ConnectionProblems: Roblox, çevrimiçi oyunlarla ilgili sorun yaşıyor ya da yüklenemiyor, kimi zaman oyuncuya bir hata mesajı gösteriyor (“bağlanamadı” ya da “İD=17Failure” mesajları içerebilir).Web sitesinde Loadingscreen uzun bir zaman alır ya da yüklemek için sona erdirir asla.

Playercan oyunlarını yapı ya da düzenleme modlarında ziyaret edebilir, ancak oynatma modunda değil.Gamesrandomly ya da daimi olarak kapattıklarını söyleyin.Yapılacaklar ne?Reinstallroblox kablosuz bağlantınızı kontrol edin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir