webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Road Rampage Racing 4.5.2

KULLANICI YORUMU: – ” OMG!, gerçek bir yarışta olduğum gibi, çok heyecanlı”.- “İnanılmaz arabalar, bayıldım”.Background – ” arka plan müziği muhteşem!

Çok hızlı, hızlı, hızlı ve hızlı stresi azaltmama yardımcı olduğunuz için teşekkürler”.- “Asfalt yollar yaratıcı ve güzel, intikam için bir yol arıyorum.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1305″]

Adrenalininizi yol öfkesiyle serbest bırakın” drive kalbinizle sürün yol öfkesi ile oldukça heyecan verici ve maceracı yarışlara katılın: bedava dağıttığı araba oyunlarında Yarış ve çekim.Ui️ ÜCRETSİZ İSTEDİĞİNİZ ırkın EN HIZLI VE EN GÜÇLÜ SEÇMEK İÇİN daima istedim, bu daha üst üreticilerin buldum gerçek dünya araba garaj CARStock.

Road Rampage Racing, daha sonra onları mobil cihazlarda en sıcak özelleştirme sistemi sayesinde kandırın: • toplamak ve yükseltmek için 50’den fazla egzotik araba.• 10 benzersiz ve kuvvetli İHA.* Rakiplerinizi yok etmek için oyun değiştiren araç dönüşümleri:

Nitro, Rep boost, Taion, Manyetik Alan,…• Daha fazla dişli ve gadget’lar ve isyan…Sokaktaki tüm engelleri temizlemek için en hızlı aracınızı ve en kuvvetli silahınızı seçin, en şiddetli ve acımasız aranan adamla savaşın. Işıklar gibi yarışın ve hayatta kalmak için savaşın. Asla PES etme olarak kabul etmek, bir nikah dairesine başvurmak gerekmektedir onları bırakın ve şöhretini artırmak kadar çılgın yarış herkezin sana. Ateş ve yüksek hızlı yarış macera yollarında savaşabilir ve derinden tadını çıkarabilirsiniz, arabalar iyi tasarlanmış ve silahlarla donatılmıştır.

Road Rampage Racing, elinizdeki konsol bilgi birikimi oyun, dokunuşunuza gerçeküstü bir his veren ve parmaklarınızın ucunda hareket eden üstün teknoloji ürünü fiziksel efektleri kullanır.

ROADRAMPAGE’NİN bir efsanesi ol hızınızı deneyimleyin, kaçınmada ustalığı gösterin, engelleri yok edin, patronla savaşın ve öldürün ve caddenin efsanesi olun.Ateş et, ateş et, ateş et! Ortak düşmanı yenmek için arkadaşları ile çalışmalarına katıldı.More ve MOREPLEASE road Rampage indirmek ve oynamak için bedava dağıttığı olduğunu unutmayın, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir.

Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, in-app alımları devre dışı. Road Rampage çevrimdışı oynayabilirsiniz, ancak uygulama içi satın alımlar ve Lig promosyonu için bir ağ bağlantısı gereklidir.———————————————————————————-Facebook:Facebook: – yaklaşan yol Rampage değişiklikleri
hakkında bil

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir